За 8 місяців підприємцям Тернопільщини відшкодовано 96% ПДВ

11:56, 20 вересня 2017
Тернопіль
19 0

За результатами проведених перевірок з початку року упереджено 0,2 млн грн заявленого до відшкодування податку на додану вартість.

REUTERS

У січні-серпні цього року платникам податків області вже відшкодовано з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 272 млн грн ПДВ.

Читайте такожНа Тернопільщині платникам податків у січні-травні повернули 156 млн грн ПДВ – 91% від заявленогоЯк повідомили УНІАН у відділі організації роботи головного управління ДФС у Тернопільській області, загалом за 8 місяців 64 суб’єкти господарювання Тернопільської області заявили бюджетне відшкодування податку на додану вартість на розрахунковий рахунок в сумі 283 млн грн. Торік ця сума за відповідний період становила 168 млн грн.

Загальний залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становить 50 млн грн, з них 33 млн грн перебувають в стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами Податкового кодексу України і відповідних нормативних документів, 17 млн грн – в стадії судового та адміністративного розгляду.

Станом на початок вересня минулого року невідшкодований залишок ПДВ на розрахунковий рахунок становив 104 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter