Тернопільська обласна дитяча лікарня отримала від благодійників аналізатор для швидкого визначення показників крові за 380 тис. грн

10:51, 09 жовтня 2017
Тернопіль
63 0

В наступному році за рахунок коштів державного бюджету Фонду регіонального розвитку планується спрямувати щонайменше 3 млн грн на технічне переобладнання даного медичного закладу.

Фото прес-служби ТОДА

Тернопільська обласна дитяча лікарня отримала від Всеукраїнського благодійного фонду «Допомагати просто!» аналізатор для швидкого визначення показників крові. Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації, вартість обладнання складає 380 тис. грн.

«Ми вдячні кожному, хто долучається до покращення якості діагностики та лікування пацієнтів області. Цьогоріч з обласного бюджету виділено кошти на купівлю двох дихальних апаратів для обласної дитячої лікарні. Також у даному лікувальному закладі встановлена лапороскопічна стійка, що забезпечує точну діагностику й ефективне лікування за допомогою відео-оптики. До слова, також з обласного бюджету цього року виділено 600 тис. грн для укомплектації реанімобіля невідкладної допомоги. У нас ще багато планів на подальше покращення матеріально-технічної бази лікарні, я звертатимуся до депутатського корпусу Тернопільської обласної ради з проханням передбачити кошти на закупівлю необхідного обладнання», – сказав під час огляду медзакладу голова облради Віктор ОвГолова ТОДА Степан Барна зауважив, що в дитячій обласній лікарні  щороку отримують медичну допомогу майже 15 тис. дітей Тернопільщини, а ще понад 40 тис. – медичну консультацію.

Фото прес-служби ТОДА

«Безумовно, це доволі велике навантаження на даний лікувальний заклад, тож велику роль відіграє всебічна допомога й підтримка. Вже третій рік поспіль з обласного та державного бюджету виділяється майже 8 млн грн на придбання необхідних медикаментів. Тепер майже 80% ліків у цій лікарні діти можуть отримати безкоштовно. Це спільна робота обласної державної адміністрації, обласної ради та Уряду України. І я вірю в те, що з часом у нас з’явиться можливість повноцінно забезпечувати лікування дітей за рахунок держави», – сказав Барна.

За його даними, в наступному році за рахунок коштів державного бюджету Фонду регіонального розвитку планується спрямувати щонайменше 3 млн грн на технічне переобладнання даного медичного закладу.

Фото прес-служби ТОДА

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter