Острів Батала на Мальдівах / Фото wikipedia.org/Gzzz

За підсумками 2018 року 9 722 українських туристів відпочили на курортах Мальдівських островів, що дозволило Україні увійти до 20-ки країн Європи, туристи з яких найбільше відвідують Мальдіви.

Читайте такожЕксперт назвав найпопулярніші країни українських туристів і варіанти недорогого відпочинку

Про це повідомили у Офісі з туризму та промоції Мальдів.

Зростання турпотоку з України за підсумками минулого року у порівнянні з 2017 роком склало 17,6%, що є одним з найбільших серед європейських країн. За цим показником Україна посіла 8 місце серед 32 країн Європи.

За статистичними даними 2019 року, з січня по травень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, українських туристів на Мальдівах знову збільшилося — цього разу на 8,3%.  

Найбільше зростання турпотоку до Мальдів за результатами 2018 року показала Польща, збільшення туристів з якої спостерігається на рівні 38,2%.

Водночас найбільше на Мальдівах на сьогодні відпочиває туристів з Китаю, Великобританії, Німеччини та Італії.

Зазначимо, що прямого регулярного авіасполучення, а також чартерних рейсів туроператорів між Україною та Мальдівською республікою наразі немає. 

Як повідомляв УНІАН.Туризм, раніше стало відомо, що в червні 2019 року українці побили власний рекорд з кількості авіарейсів на літні курорти.