Зазначається, що на цьому маршруті курсуватиме швидкісний поїзд Hyundai Rotem / Ілюстрація REUTERS

Акціонерна компанія "Укрзалізниця" (УЗ) до 8 березня призначила додатковий поїзд "Інтерсіті+" сполученням Київ - Харків - Київ.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Читайте також"Укрзалізниця" призупиняє продаж квитків в Івано-Франківську область і у зворотному напрямку

"Для забезпечення перевезення пасажирів під час перших весняних вихідних у напрямку Миргорода, Полтави та Харкова «Укрзалізниця» призначила додатковий поїзд "Інтерсіті+" сполученням Київ - Харків - Київ з відправленням з Києва 5 і 8 березня, з Харкова - 6 і 9 березня", - сказано в повідомленні.

Зокрема, поїзд № 720 Київ - Харків відправиться з Києва о 18:30 і прибуде до Харкова о 23:39, а у зворотному напрямку поїзд №719 Харків - Київ відправиться з Харкова о 5:54 і прибуде до Києва об 11:11.

Поїзд зупиняється на станціях "Дарниця", "Бориспіль", "Гребінка", "Лубни", "Ромодан", "Миргород"та "Полтава-Київська".

Зазначається, що на цьому маршруті курсуватиме швидкісний поїзд Hyundai Rotem.

Додаткові поїзди до 8 Березня

Раніше компанія "Укрзалізниця" повідомила про запуск до 8 Березня восьми додаткових поїздів, з яких п'ять курсуватимуть у Карпатському напрямку. Поїзд "Інтерсіті" стане дев'ятим додатковим поїздом до весняного свята.

"Укрзалізниця»

"Укрзалізниця" - акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить до переліку держпідприємств, які не підлягають приватизації. Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень Українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.