Острів "Хортиця" - головна визначна пам'ятка Запоріжжя / фото Марина Григоренко

Читайте також"Укрзалізниця" відновіла послугу харчування у швидкісних поїздах

Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці" .

Як курсуватиме поїзд №71/72 Київ-Запоріжжя: розклад

Поїзд відправиться із Запоріжжя 19 серпня о 19:47 з прибуттям до Києва о 07:04, з Києва - 20 серпня о 20:20 з прибуттям в Запоріжжі 7:49 і курсуватиме через день. На шляху проходження поїзд зробить близько 10 зупинок.

На даний момент з Києва в Запоріжжя можна доїхати як мінімум семи поїздами, включаючи прямі денні експреси і нічні проходять потяги.

Правила поїздок в поїздах в період карантину

В прес-службі нагадали, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку до і після рейсу.

«Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзери, яким можуть користуватися пасажири. У вагонах розміщені рекомендаційні наклейки про правила особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що для посадки в поїзд пасажири обов'язково повинні надіти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал і при посадці в вагон.

Інші новини про відновлення руху поїздів в Україні

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.