Михайло Діанов / фото з соцмереж

Журналістка Віолетта Кіртока показала кадри захисника Маріуполя Михайла Діанова, якого звільнили 21 вересня з полону.

Відповідний допис розміщений у Facebook.

"Ціна полону. І яскравий доказ "гуманності" наших ворогів. Рука Михайла Діанова, захисника "Азовсталі", якого звільнили 21 вересня після чотирьох місяців полону. Поранена рука не те що не зрослася. В ній не вистачає 4-х сантиметрів кістки. Лікування і поновлення явно розтягнеться надовго", - пише журналістка.

Відео дня
фото Фейсбук Віолетти Кіртоки

Також Віолетта Кіртока додала серед знімків реквізити картки сестри Михайла.

"Що пережили ці незламні люди….Тепер їм потрібна наша допомога. Різна. Грошова. Моральна. Соціальна. Медична. Серед знімків - реквізити картки сестри Михайла", - йдеться у дописі.

фото Фейсбук Віолетти Кіртоки

Як повідомляв УНІАН, Україна повернула з ворожого полону 215 захисників. Обміняти вдалося 124 офіцера і п'ятьох найбільш відомих командирів - Героя України Дениса Прокопенка "Редіса" з "Азова", Сергія Волинського "Волина" з 36-ї бригади морської піхоти, Святослава Паламаря ("Азов"), Олега Хоменка ("Азов"), Дениса Шлегу з Нацгвардії України, Героя України Євгена Бову.

Україна обміняла 200 наших героїв на Віктора Медведчука, який вже дав всі можливі свідчення слідству. А 5 командирів - на 55 полонених окупантів.

Вас також можуть зацікавити новини: