Росіяни вчора атакували Харків / фото t.me/synegubov

Російські окупаційні війська минулої доби завдали удару по будівельному гіпермаркету у Харкові. Станом на 16:00 голова Харківської ОДА Олег Синєгубов повідомив, що кількість загиблих зросла до 16 осіб.

Голова ОВА пише, що дані ще оновлюються, тобто не остаточні.

Близько 12 години дня Синєгубов повідомляв у Telegram про 14 загиблих. Згодом стало відомо, що кількість загиблих зросла до 15.

Відео дня

Правоохоронці інформують, що станом на 16:30 загальна кількість загиблих внаслідок ворожої атаки становить 14 людей. Також зі згарища вилучені фрагменти тіл, їх ідентифікація триває. Постраждали 44 людини, з яких 14 жінок і 30 чоловіків, серед них 14-річний хлопець

Також у поліції повідомили, що за результатами експертизи ДНК  ідентифікували тіла восьми громадян.

"Серед загиблих – 12-річна дівчинка, яка була відвідувачем закладу торгівлі", - зазначається в повідомленні. 

Слідчі збирають зразки ДНК рідних зниклих безвісти внаслідок удару по гіпермаркету у Харкові. Вже відібрано 15 зразків букального епітелію у родичів загиблих. 

Начальник Слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов у мережі "Х" розмістив фото, на якому 8-річний хлопчик, тато якого вважається зниклими після удару по гіпермаркету, здає матеріал для ДНК-експертизи.

"Вчора Михайло не дочекався свого тата додому. Зрозумівши, що ймовірно батько серед жертв, вони разом з мамою звернулися до поліції. Чоловік працював у гіпермаркеті у відділі декору, під час удару був всередині", - зазначив Болвінов.

Він пояснив, що хлопчик є прямим родичем, тому проходити процедуру відбору ДНК доводиться йому. 

"Слідчі та криміналісти всю ніч на цьому згарищі, руїнах "Епіцентру", шукають те що можна впізнати як тіло людини. Побоюємося, що доведеться просіювати попіл, щоб виявити рештки та встановити загиблих", - написав Болвінов.

8-річний Михайло здає матеріал для ДНК-експертизи, щоб відшукати свого батька / фото x.com/serhii_bolvinov

За його словами, ще сім осіб вважаються зниклими безвісти

"Тіла ще семи жертв, яких розшукують родичі та колеги, поки не вдалося виявити. Вони вважаються зниклими безвісти. Так само, як і ті люди, останки яких ми вже знайшли (йдеться в дописі про 13 загиблих), але ще працюємо з ДНК", - повідомив правоохоронець.

Удар по Харкову

Як повідомляв УНІАН, протягом суботи, 25 травня, російські окупаційні війська здійснили не менше 4-х обстрілів Харкова. Зокрема, вдень росіяни вдарили по гіпермаркету мережі "Епіцентр" авіабомбами УМПБ Д-30. Відразу місцева влада інформувала про загиблих та поранених, а також більше десятка людей, з яким відсутній зв’язок і які перебували у будівельному гіпермаркеті.

Сьгодні вранці Харківська обласна прокуратура повідомила, що кількість жертв зросла вже до 12 осіб. При цьому, 10 з них ще неопізнано.

Також увечері 25 травня росіяни завдали ще одного удару по центральній частині міста. Повідомлялось  про 18 постраждалих внаслідок атаки, серед них – одна дитина.

Вас також можуть зацікавити новини: