этот материал доступен на русском

У Києві відкрилися масштабна щорічна виставка «Зброя та безпека» та салон «Авіасвіт ХХІ» (фото)

16:42, 09 жовтня 2018
Зброя
908 0
У столиці відкрилась найбільша в Україні виставка зброї та військової техніки / Апарат РНБО України

Читайте такожТурчинов передав військовим 16 танків та нові БТР-4 (фото)

Як повідомляє прес-служба РНБО, українська експозиція представлена 456 учасниками від державного і приватного секторів оборонної промисловості, закордонна - 47 провідними підприємствами з 17 країн світу.

Зазначається, що вперше на виставці представлені національні павільйони Польщі, Туреччини та Чехії.

«Свої нові розробки презентували провідні виробники зброї та військової техніки з США, Польщі, Туреччини, Чехії, Швеції, Німеччини, Китаю, Бельгії, Данії, Італії, Латвії, Люксембургу, Австрії, Хорватії, Словаччини, Об’єднаних Арабських Еміратів, Казахстану», - йдеться у повідомленні.

За словами секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, «ми маємо одну із найкращих експозицій оборонпрому з часів незалежності України».

«Українські оборонні підприємства здатні виробляти конкурентоспроможну і надійну зброю та військову техніку, яка проходить випробування в умовах реального бою. За оцінками користувачів, її тактичні і технічні характеристики відповідають кращим світовим аналогам, водночас, ця техніка коштує значно дешевше», - сказав він.

Під час виставки заплановані конференції, семінари та інші науково-практичні заходи, під час яких фахівці українських та іноземних наукових і науково-дослідних установ, конструктори озброєнь та представники провідних підприємств і компаній мають можливість обмінятися думками, досвідом та обговорити перспективні напрями та технології розвитку і виробництва сучасних озброєнь.

«Впевнений, що цьогорічна виставка «Зброя та безпека», а також авіакосмічний салон «Авіасвіт ХХІ» сприятимуть зміцненню обороноздатності не тільки нашої держави, але і багатьох країн-партнерів», - підсумував Турчинов.

Раніше президент Петро Порошенко показав техніку, яку отримала українська армія. Цього року "Укроборонпром" передав військовим 3,5 тисячі одиниць озброєння та військової техніки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter