ЗСУ готуються до превентивних авіаційних ударів й вогневому ураженню об'єктів, розташованих у глибині оборони противника / фото Командування об'єднаних сил ЗС України у Facebook

У Командуванні об'єднаних сил Збройних Сил України, що здійснює управління силами оборони та безпеки в ході стратегічних командно-штабних навчань "Об'єднані зусилля - 2020", завершується підготовка до проведення контрудару.

Про це повідомляється на сторінці Командування об'єднаних сил ЗС України у Facebook.

За легендою навчань, упродовж кількох днів підрозділами сил оборони стримано наступальну операцію ворога. При цьому не допущено висадку морських й повітряних десантів противника, а також вжито заходів щодо виводу військових частин та підрозділів з-під ворожих ударів крилатими ракетами морського базування.

"Разом із цим детально відпрацьовані питання координації вогневого ураження. В першу чергу - розвідки позицій противника за допомогою безпілотних летальних апаратів і вже після цього, нанесення високоточних ударів по найбільш важливих об’єктах", - йдеться у повідомленні.

Йдеться, про превентивні авіаційні удари й вогневе ураження об'єктів, розташованих у глибині оборони противника, з реактивних систем залпового вогню "Вільха", "Ураган" і ударного оперативно-тактичного середньовисотного безпілотного літального апарату "Bayraktar", а також ураження противника з озброєння бойових машин, реактивної та самохідної артилерії, мінометів та інших вогневих засобів.

Органами управління Національної поліції та Служби безпеки України вжито заходів контррозвідувального забезпечення та охорони громадського порядку.

Наразі триває узгодження заходів взаємодії наземного, повітряного, морського угрупувань та дій Сил спеціальних операцій щодо проведення контрудару під прикриттям авіації.

Читайте також"Об'єднані зусилля - 2020": з'явилося видовищне відео навчань зенітних ракетних дивізіонів

"Об’єднані зусилля - 2020": що відомо про навчання

  • Стратегічні командно-штабні навчання "Об’єднані зусилля - 2020" проходять у відповідь на проведення Росією навчань "Кавказ-2020".
  • Навчання триватимуть 22-25 вересня під керівництвом головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака.
  • У навчаннях братимуть участь близько 12 тис. військовослужбовців і 700 одиниць техніки.
  • Навчання проводитимуться на єдиному оперативно-стратегічному фоні, який наближений до ймовірного характеру розвитку воєнно-політичної обстановки навколо України. Вперше до навчань будуть залучені військові підрозділи країн-членів НАТО - США і Великої Британії - для спільного виконання навчально-бойових завдань. За проведенням навчань спостерігатимуть до 200 іноземних інструкторів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram