Франція і Росія не можуть домовитися щодо "Містралів"

11:23, 30 травня 2015
Світ
387 0

Франція на переговорах щодо проблем двох вертольотоносців Mistral поставила перед російською стороною "абсолютно неприйнятні умови".

REUTERS

Про це повідомляє «РИА Новости» з посиланням на власне джерело у сфері військово-технічного співробітництва.

«Фактично переговори навіть не починалися, тому що французи поставили абсолютно неприйнятні для нас умови», – заявив співрозмовник інформаційного агентства.

За його словами, мова йде в тому числі про "анулювання банківських рахунків». Іншу інформацію про умови, висунуті Парижем, джерело відмовилося повідомляти.

«У підсумку французи навіть не заселилися в заброньований готель і повернулися в Париж», – сказало джерело.

Читайте такожУ Франції запропонували рятувати мігрантів на побудованих для Росії "Містралях" – ЗМІ

Раніше про можливість переговорів з французьким спеціальним представником Луї Готьє розповідав заступник голови колегії Військово-промислової комісії Росії Олег Бочкарьов. Він зазначав, що мова йшла про суму компенсації за зрив Парижем контракту на придбання Росією двох вертольотоносців типу Mistral.

За цю заяву, Бочкарьов отримав сувору догану від віце-прем'єра Дмитра Рогозіна.

Контракт на поставку двох військових кораблів був укладений між французькою DCNS і «Рособоронекспортом» в 2011 році. Вартість контракту становила 1,2 млрд євро. Перший вертольотоносець повинен був бути переданий Росії в 2014 році другий – в 2015 р. Проте у вересні 2014 року Франція заморозила терміни виконання контракту через ситуацію в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter