Середа,
27 вересня 2017
Наші спільноти

Oxfam: Статки 1% населення Землі зрівнялися зі статками решти людства разом узятого

Згідно з новою доповіддю міжнародної групи допомоги Oxfam, 62 найбагатші людини світу мають такі статки, як загалом 3,5 мільярда найбідніших людей планети, а це 1,76 трильйона доларів.

/ inforesist.org
Близько половини найбагатших людей планети живуть у США / inforesist.org

Багатство світових багатіїв зросло з 2010 року на 44%, передає Радіо Свобода.

Таким чином добробут 1% найбагатших людей на Землі зрівнявся з добробутом решти людства разом узятого, йдеться у звіті Oxfam напередодні Всесвітнього економічного форуму в швейцарському Давосі.

Подружжя Гейтс визнано найбагатшою в світі сімейною парою

В документі наголошується, що близько половини з числа найзаможніших живуть у США, 17 – в Європі, а решта у Китаї, Бразилії, Мексиці і Японії.

Водночас Організація Об'єднаних Націй опублікувала доповідь, в якій наголосила, що світ повинен виділити 15 мільярдів доларів на рік, щоб допомогти жертвам конфліктів і стихійних лих.

Як повідомляв УНІАН, рік тому Oxfam прогнозував таку ситуацію, що до 2016 року 1% населення Землі буде багатший за решту 99%. 

Тоді голова Oxfam Уінні Бьяніма заявила, що нерівність досягла приголомшливих масштабів, і розрив між найбагатшими і найбіднішими стрімко зростає.

Благодійна організація також закликала владу держав світу до боротьби з ухиленням від сплати податків та поліпшення якості державних послуг, а також закликала законодавчо закріпити мінімальний розмір оплати праці та прожитковий мінімум, щоб сприяти більш рівномірному розподілу доходів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку