П'ятниця,
24 лютого 2017

Наші спільноти

Глава компанії, що будувала російський космодром "Восточний", отримав 3 роки колонії

Колишній директор "Тихоокеанської мостобудівної компанії" (ТМК) Ігор Нестеренко засуджений до 3 років і 3 місяців колонії у справі про розкрадання більше 100 млн руб. ($1,5 млн).

Фото: ridus.ru
У зв'язку з порушеннями при будівництві космодрому порушено 6 кримінальних справ / Фото: ridus.ru

"Тихоокеанська мостобудівна компанія" виступала в якості субпідрядника будівництва російського космодрому "Восточний", передає Бі-бі-сі.

"Роскосмос" показав відео першого старту ракети з космодрому "Восточний"

Навесні 2015 року співробітники ТМК, зайняті на будівництві космодрому "Восточний", написали на дахах своїх побутівок своєрідне послання президенту Володимиру Путіну з проханням виплатити їм борги по зарплаті.

За даними слідства, Нестеренко разом з головою ради директорів ТМК Сергієм Юдіним викрав майже 104,5 млн руб. підприємства, використовуючи фірми-одноденки.

Проти Ігоря Нестеренка раніше було порушено ще одну кримінальну справу за статтею "невиплата зарплати", вирок по якій ще не винесено.

22 квітня прокуратура Приморського краю повідомила про те, що заборгованість ТМК по зарплаті перед робітниками перевищила 124 млн руб. ($1,9 млн).

Президент РФ Володимир Путін, який приїхав на "Восточний" для спостереження за першим пуском ракети-носія, повідомив, що у зв'язку з порушеннями при будівництві космодрому порушено 6 кримінальних справ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку