Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

"Справжнє джерело новин": Путін розповів пропагандисту Кисельову як об'єктивно освітлювати події

Президент РФ Володимир Путін вважає, що не можна називати пропагандою інформацію, якщо вона комусь не подобається.

REUTERS
REUTERS

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це Путін сказав у ході відвідання державного інформаційного агентства «Россия сегодня» у зв'язку з його 75-річчям. Супроводжували Путіна гендиректор агентства Дмитро Кисельов і головний редактор Маргарита Симоньян.

 «Важливо для представників влади в усіх країнах світу забезпечити свободу поширення інформації», - сказав Путін.

"Хунта" і "укропи": у Росії розповіли, як Кремль змусив ЗМІ перетворитися на пропагандистську машину

 «Не може бути ситуації, коли якщо якійсь владі якась інформація подобається, її слід захищати і говорити про свободу поширення інформації, про свободу преси, а коли щось не подобається – відразу ж обзивати цю інформацію пропагандою кого б там не було, яка обслуговує якісь політичні групи або інтереси конкретних держав. Інформація має бути об'єктивною з усіх точок зору і не піддаватися ніяким репресивним діям з метою її коригування», - впевнений президент РФ.

Путін доручив агентству «Россия сегодня», «як це було в попередні роки, об'єктивно розповідати про зовнішню та внутрішню політику нашої країни, інвестиційну привабливість російської економіки, нашу багатонаціональну культуру й при цьому давати аудиторії широку палітру думок і поглядів».

Він зазначив, що «Россия сегодня» пропонує аудиторії інформацію в різних форматах більш ніж 30 мовами, у 32 країнах створено такі бюро.

За словами Путіна, щодня флагманський сайт «Россия сегодня» є «справжнім» джерелом новин для 2 млн осіб, що робить його першим за аудиторією серед новинних ресурсів російською мовою.

*** Історія агентства «Россия сегодня» почалася з дня створення Совинформбюро, яке відкрилося через два дні після початку Великої Вітчизняної війни. Пізніше його було переформатовано в агентство преси «Новости» (АПН), потім – у РІА «Новости».

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку