Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Швеція обмежила термін права на проживання для біженців

Парламент Швеції у вівторок, 21 червня, ухвалив зміни до законодавства про статус біженців, якими встановлюються жорсткіші процедури надання притулку.

REUTERS
REUTERS

Зокрема, відтепер країна більше не надаватиме безстрокове право на постійне проживання для усіх, кому надано притулок у Швеції. Це право надаватиметься лише терміном на три роки, повідомляє Deutsche Welle.

Рішення підтримали 240 депутатів шведського парламенту, 45 проголосували "проти". Окрім представників коаліції - соціал-демократів та "зелених", запровадження жорсткіших правил для біженців підтримали депутати партії "Шведські демократи", яка займає антиміграційну позицію, а також консервативної Помірної коаліційної партії.

Окрім обмеження терміну права на проживання, нововведення торкнулись і правил возз'єднання сімей, які також посилили. Нові правила набудуть чинності з 20 липня 2016 року і застосовуватимуться до біженців, які прибули до Швеції від листопада 2015 року.

ООН: кількість біженців у світі досягла рекордних показників

Нововведення уже розкритикували міжнародні правозахисні організації, зокрема, Amnesty International та Save the Children. У свою чергу, уряд країни наголошує, що це рішення було необхідним через великий потік біженців, яких лише у 2015 році до Швеції прибуло 163 тисячі.

У лютому 2016 року уряд Німеччини ухвалив суворіші правила щодо біженців. Новий пакет законів, спрямованих на вирішення кризи біженців, змінить правила для членів сімей людей, які отримали притулок у Німеччині - тепер їм доведеться чекати два роки перед возз'єднанням.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку