Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Путін схвалив створення об'єднаної групи військ Росії та Вірменії

Президент РФ Володимир Путін схвалив і доручив підписати проект угоди з Вірменією про Об'єднане угруповання військ двох країн.

Володимир Путін / REUTERS
Володимир Путін / REUTERS

Про це йдеться в розпорядженні російського президента, опублікованому на офіційному порталі правової інформації РФ.

Путін запевняє, що російська армія нікому не загрожує

"Доручити Міноборони Росії провести за участю МЗС Росії переговори з вірменською стороною і після досягнення домовленості підписати від імені РФ зазначену Угоду..." - йдеться розпорядженні.

Як повідомляє 112.ua, згідно з проектом, Росія і Вірменія "в цілях забезпечення безпеки сторін у Кавказькому регіоні колективної безпеки" створять Об'єднане угруповання ЗС двох країн, здатне забезпечити "адекватне реагування на збройний напад (агресію), а також на інші виклики і загрози безпеці сторін".

Крім цього, згідно з проектом положення, командувач угруповання буде призначатися верховним головнокомандувачем Вірменії за погодженням з верховним головнокомандувачем ЗС РФ і в мирний час буде підпорядковуватися начальнику Генштабу Вірменії, а у воєнний - "залежно від складності обстановки", ще й командуючому військами російського Південного військового округу.

Анкара розповіла, що обговорювали глави генштабів ЗС Туреччини і Росії

У документі також зазначено, що сторони будуть самостійно здійснювати матеріально-технічне і фінансове забезпечення своїх військ, виділених до складу Об'єднаного угруповання.

"Ця угода не спрямована проти третіх держав", - підкреслюється в проекті. Угоду планується укласти на п'ять років з автоматичним продовженням на наступні п'ятирічки, якщо жодна із сторін не заявить про бажання припинити таку співпрацю.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку