У Путіна спостерігається стан одутлості обличчя та інші побічні ефекти від лікування / скріншот

Стан здоров'я кремлівського диктатора Володимира Путіна "різко погіршується". Він страждає від низки критичних захворювань, включаючи рак і шизоафективний розлад.

Як стверджує російський політолог і оглядач Валерій Соловей, у Путіна також діагностували хворобу Паркінсона на ранній стадії, пише видання Express.

"Хвороба Паркінсона вже прогресує. Цей факт буде всіляко заперечуватися й приховуватися", - говорить Соловей.

Відео дня

Він також зазначає, що нещодавно у російського президента діагностували рак підшлункової залози.

"Путіна регулярно напихають усілякими важкими стероїдами та інноваційними знеболюючими ін'єкціями, щоб зупинити поширення раку підшлункової залози. Це не тільки завдає сильного болю, у Путіна стан одутлості обличчя та інші побічні ефекти - у тому числі провали в пам'яті. У його близькому оточенні ходять чутки, що крім раку підшлункової залози, у Путіна також є рак простати", - говорить Соловей.

Як раніше писав телеграм-канал Generall SVR, у президента Росії спостерігаються напади кашлю, нудота й втрата апетиту. Стверджується, що Путін бореться з раком, і він уже схуд на 8 кг.

"Занепокоєння, як самого Путіна, його близьких, так і медиків викликають напади кашлю у президента, а також постійна нудота й відсутність апетиту через прийом ліків і специфічну дієту на тлі онкології. В останні кілька місяців Путін схуд на вісім кілограм, в оточенні президента переживають, що помітна прогресуюча худоба та постійний кашель будуть розцінені елітами як ознака швидкого погіршення здоров'я вождя", - говорилося в повідомленні.

Хвороби Путіна - що відомо

Уже кілька років ходять чутки про низку важких хвороб у Володимира Путіна, які в Кремлі офіційно спростовують і стверджують, що російський лідер немає проблем зі здоров'ям.

У травні цього року голова Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов сказав, що президент РФ серйозно хворий на рак. Пізніше журналісти звернули увагу, що в Путіна не рухається права рука.

Після цього британський таблоїд The Sun, посилаючись на джерело, близьке до Кремля, писав, що в президента Росії є рання стадія хвороби Паркінсона і рак підшлункової залози. За даними видання, також ходять чутки, що в глави Росії знайшли рак передміхурової залози.

Нагадаємо, президенту РФ 7 жовтня виповнилося 70 років. Він перебуває при владі в Росії з 31 грудня 1999 року.

Вас також можуть зацікавити новини: