Трамп упевнений, що Цзіньпін і Путін "разом працюють над планами" / фото REUTERS

Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що китайський лідер Сі Цзіньпін і правитель Росії Володимир Путін зустрічаються, щоб завдати "шкоди", поки він сидить у "морозилці" (маючи на увазі зал суду де, на його думку, температуру підтримують холодною "навмисно"), передає The Hill.

Трамп сказав, що і Сі, і Путіна він "добре знає":

"Вони просто зараз разом працюють над планами, в яких збираються разом завдати шкоди".

Відео дня

При цьому Трамп вказав на зацікавленість Сі в захопленні Тайваню: "Він повністю розраховує захопити Тайвань. Таку заяву він зробив сьогодні".

Видання нагадує, що Путін прибув до Пекіна рано вранці 16 травня.

"Його візит відбувся в той час, коли російські війська продовжують масштабний наступ в Україні, що вважається одним із найбільших нападів від початку війни, внаслідок якого тисячі мирних жителів були змушені евакуюватися з північно-східного регіону (Харківська область)", - ідеться в публікації.

У The Hill зазначили, що Сі зацікавлений у тому, щоб Путін прийшов до влади в Україні, особливо через те, що це може означати для Тайваню.

Путін приїхав до Китаю - що повідомлялося

Нагадаємо, 16 травня Путін прилетів до Пекіна на зустріч із Сі Цзіньпіном. Офіційна мета візиту - підкреслити тісні стосунки лідерів і посилити підтримку Китаєм економіки Росії під час війни.

У Financial Times писали, що кілька раундів дводенних зустрічей будуть присвячені війні в Україні, конфлікту на Близькому Сході, економіці та обороні.

Вас також можуть зацікавити новини: