100 контрактників з Миколаєва виконали свій перший стрибок з парашутом

15:32, 25 березня 2013
Військо
0 0

На Тернівському полігоні, що на Миколаївщині, свій перший стрибок з парашутом здійснили 100 молодих контрактників, які стали до строю 79-ї аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ ЗС України з початку цього року.

Як повідомили УНІАН в прес-службі Міноборони, за словами керівника занять командира бригади полковника Олексія Шандара, набір військовослужбовців за контрактом іде у з’єднанні дуже жваво. При цьому активність проявляють не тільки мешканці Миколаївщини, але й інших областей України, які бажають стати професійними військовими.

– З цієї сотні військовослужбовців-контрактників приблизно половина – місцеві мешканці. Причому багато з них уже відслужили строкову службу, – зазначив полковник Олексій Шандар.

У з’єднанні радо приймають нових солдатів-контрактників. За словами заступника командира бригади з виховної роботи підполковника Івана Савки, за кожним контрактником закріплено досвідченого воїна-десантника, який допомагає опанувати ази військової служби у Високомобільних десантних військах ЗС України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter