П'ятниця,
24 лютого 2017

Наші спільноти

Інвестиції місцевих бюджетів на компенсацію відсотків за кредитами бізнесу окуповуються за 14 місяців - "ПриватБанк"

Кошти, які місцева влада витрачає на компенсацію відсотків за кредитами, взятими представниками малого і середнього бізнесу для розширення і створення нових робочих місць, окуповуються впродовж 14 місяців.

Фото УНІАН
В ПриватБанку розповіли про терміни  повернення інвестицій у малий бізнес / УНІАН

Про це заявив генеральний заступник голови правління «ПриватБанку» Юрій Пікуш на бізнес-форумі в рамках проекту «Україна – країна підприємців» у Києві.

«14 місяців на те, щоб повернути інвестиції, які міський бюджет витратить на компенсацію кредитів», – сказав він.

Малому та середньому бізнесу необхідні загальнодержавні програми зі зниження вартості ресурсів – Кінах

Представник «ПриватБанку» нагадав, що згідно із законодавством у місцевої влади України є всі законодавчі інструменти для компенсації відсотків за кредитами.

Пікуш нагадав, що програма «ПриватБанку» «Кредити українському бізнесу», яка акумулює кошти людей, які бажають інвестувати в розвиток підприємництва, ставить своєю метою створення мільйона робочих місць впродовж двох років.

«Мільйон робочих місць дасть серйозний дохід не тільки місцевим бюджетам, а й бюджету всій країні в цілому», – сказав він.

Як повідомляв УНІАН, місцева влада міста Покровська Донецької області ухвалила рішення виділити на компенсацію відсотків за кредитами малому і середньому бізнесу 5 млн грн.

Крім того, влада Полтавської області ініціює компенсацію підприємцям 30 тис. грн за банківськими кредитами за кожне створене робоче місце.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Підприємництво

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку