Другого листопада ключові гравці дорожньо-будівельного ринку зберуться у Києві для обговорення проблем галузі. Захід покликаний стати комунікаційним майданчиком між представниками органів державної влади та бізнесом. Організатор – Національна Асоціація дорожників України (НАДУ).

До участі у Конгресі "Дороги майбутнього" запрошено представників Офісу Президента України, Кабінету Міністрів та Міністерства інфраструктури, Державного агентства автомобільних доріг України, обласних державних адміністрацій, служб автомобільних доріг в областях та інших ключових гравців дорожнього ринку України. Також планується, що у заході візьмуть участь представники міжнародних компаній, які займаються дорожнім будівництвом, виробництвом та постачанням дорожньо-будівельних матеріалів та техніки.

За підсумками Конгресу учасники запропонують конкретні зміни до законодавчих та нормативних документів, які покращать роботу дорожньої галузі та допоможуть реалізувати програму відновлення та будівництва доріг в Україні.

Програма заходу передбачає три дискусійні панелі, після кожної із них відведено час на запитання та відповіді. Після першої панелі передбачений час для спілкування із журналістами.

Програма заходу

9:00 — 10:00 Реєстрація

10:00 – 10:15 Відкриття заходу (Микола Березовський, президент НАДУ)

10:15 – 11:45 Панель І "Державна політика – гарант успіху Великого будівництва"

Модератор – Олег Варивода, виконавчий директор НАДУ

11:45 – 12:15 Кава-брейк

12:15 – 13:30 Панель ІІ. Частина 1 "Дорожній ринок. Драйвери великого будівництва"

13:30 – 14:00 Кава-брейк

14:00 – 15:00 Панель ІІ. Частина 2 "Дорожній ринок. Якість будівництва – надійність автомобільних доріг"

Модератор – Артем Безуглий, директор ДП "ДерждорНДІ"

15:00 – 15:30 Кава-брейк

15:30 – 17:30 Панель ІІI "Інновації у дорожній галузі"

Модератор – Артем Безуглий, директор ДП "ДерждорНДІ"

17:30 – завершення заходу

Участь у Міжнародному Конгресі "Дороги майбутнього" є безкоштовною за умови попередньої реєстрації.

Сторінка заходу у фейсбук.

Свої запитання, відгуки та пропозиції надсилайте на адресу: [email protected] або за телефоном 0973629792.

Інформаційна довідка:

Національна асоціація дорожників України (НАДУ) є незалежним громадським професійним об'єднанням учасників ринку будівництва, ремонту, експлуатації доріг та суміжних галузей.

Станом на жовтень 2021 р. до складу НАДУ входять 71 компанія дорожньо-будівельної галузі. За підсумками 2020 року компанії НАДУ займають більше 64% дорожньо-будівельного ринку України.

Асоціація є незалежною від державних органів, але має на меті створення конструктивного діалогу із державою для пошуку спільних ефективних рішень у напрямках розвитку ринку з урахуванням інтересів держави, споживачів та учасників ринку.