У Харкові знову страйкують працівники «Міськелектротрансу»

16:14, 09 жовтня 2009
Права споживачів
1 0

Вимагають зарплату

Сьогодні у Харкові у зв’язку з відновленням страйку працівників комунального підприємства «Міськелектротранс» на маршрути не вийшли трамваї і тролейбуси.

Як повідомила кореспонденту УНІАН заступник голови профспілкового комітету ХКП «Міськелектротранс» Тамара КАДНОВА, зранку не працювали всі чотири - два тролейбусні та два трамвайні - депо, роботу призупинили 2421 із 3630 працівників підприємства – в основному водії й кондуктори, на лінії загалом не вийшли 233 трамваї і 179 тролейбусів.

Вона нагадала, що працівники підприємства вимагають погасити борги з зарплати.

«Стихійна акція протесту розпочалася після того як учора в Києві - пояснила Т.КАДНОВА, - представники «Міськелектротрансу», котрі пікетували Кабмін, не отримали чіткої відповіді на вимоги виплати заборгованих зарплат».

За її словами, зарплата не виплачується з травня цього року, і загальна сума боргу на сьогодні становить уже близько 30 млн. грн.

Як повідомляв УНІАН, 28 вересня 2009 р. колектив ХКП «Міськелектротранс» провів одноденний попереджувальний страйк з вимогою до уряду забезпечити виплати державою компенсацій за провезення пасажирів пільгових категорій (за даними керівництва, за півтора року підприємство не отримало з держбюджету понад 160 млн. грн.), а також з вимогами виплати заборгованих зарплат.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter