Україна зобов'язався перед МВФ не підвищувати зарплати бюджетникам

20:23, 11 серпня 2010
Крым
0 0

Підписано меморандум

Кабінет міністрів зобов’язався не підвищувати зарплати бюджетникам у державному секторі починаючи з 2011 року та у середньостроковій перспективі, йдеться у підписаному між Міжнародним валютним фондом та Україною меморандумі, який оприлюднено на сайті Національного банку.

З українського боку документ підписали прем’єр-міністр Микола АЗАРОВ, голова Нацбанку Володимир СТЕЛЬМАХ та міністр фінансів Федір ЯРОШЕНКО.

«Ми рішуче налаштовані обмежити швидке зростання фонду оплати праці у державному секторі у 2011 році та на середньострокову перспективу. У цьому контексті ми утримуватимемося від підвищень заробітної плати у 2011 році понад рівень, якого вимагатиме механізм індексування на інфляцію зарплат держслужбовців», - йдеться в розділі «Умовні зобов’язання».

Як відомо, українська влада зобов’язалася підвищити пенсійний вік та стаж для громадян, а також регулярно підвищувати тарифи на природний газ для населення (перший етап - з 1 серпня цього року, наступний - з квітня 2011 року із поступовим підвищенням кожні півроку), що вже призвело до суттєвого зростання цін на житлово-комунальні послуги.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter