Одна чашка незбираного молока містить 46% рекомендованої добової норми вітаміну B12 / фото ua.depositphotos.com

Багато поживних речовин, якими славиться молоко, а саме білок, кальцій і вітамін D можуть бути корисними для ваших нігтів, пише healthdigest.com.

Зазначається, що організму необхідний кальцій і білок, щоб нігті не були тонкими, слабкими та ламкими, а вітамін D - щоб вони не лущилися й не тріскалися, зазначила докторка Шейла Віджайясінгхе. І це не єдині корисні для нігтів поживні речовини в молоці.

Молоко - користь для здоров'я нігтів

У коров'ячому молоці є ще кілька інгредієнтів, які також допомагають здоров'ю нігтів, а саме - вітаміни групи B, залізо, магній і цинк. Одна чашка незбираного молока містить 46% рекомендованої добової норми вітаміну B12, 7% рекомендованої добової норми магнію, 11% рекомендованої добової норми цинку та 0,073 міліграма заліза.

Відео дня

Згідно з дослідженням 2018 року, опублікованим у журналі BMJ Case Reports, дефіцит вітаміну B12 може проявлятися в синюватому кольорі й затемнених смугах на нігтях. Цей вітамін необхідний для засвоєння заліза та підтримання нігтів міцними і здоровими.

А дослідження 2013 року, опубліковане в Міжнародному журналі трихології, засвідчило, що дефіцит цинку може призвести до зниження швидкості росту нігтів, а також до їхньої крихкості та ламкості.

Само собою зрозуміло, що незалежно від того, чи шукаєте ви продукти, які слід їсти для зміцнення нігтів, коров'яче молоко підходить не всім. Згідно з дослідженням 2016 року, опублікованим у Журналі Американської академії дерматології, споживання молочних продуктів вважали провокувальним фактором загострення прищів. Крім того, в дослідженні 2019 року, опублікованому в Журналі мікробіології, імунології та інфекцій, дійшли висновку, що молочні продукти можуть посилити екзему.

Нагадаємо, раніше УНІАН писав, яке молоко корисніше для здоров'я - сире чи пастеризоване.

Вас також можуть зацікавити новини: