Хірург підключився до засідання суду з операційної / фото twitter.com/davematt88

У Каліфорнії пластичний хірург Скотт Грін підключився до онлайн-засідання суду через сервіс відеоконференцій Zoom прямо з операційної.

Читайте також"Я не кіт": у США прокурор вів засідання суду з фільтром кошеняти на обличчі (відео)Про це пише The Guardian.

Раніше лікар порушив правила дорожнього руху, його справу розглядає Верховний суд Сакраменто. Засідання через пандемію COVID-19 вирішили провести віддалено. Коли Грін підключився до нього, інші учасники слухань побачили, що він в хірургічному халаті та масці, а на тлі були чутні гудки медичного обладнання.

Секретар запитав, Чи не в операційній лікар. Грін відповів, що так. Після цього лікарю нагадали, що слухання транслюються в прямому ефірі, оскільки мають бути відкриті для публіки. Хірург заявив, що розуміє це, і, судячи з усього, продовжив оперувати пацієнта. Коли на засіданні з'явився суддя, він почав побоюватися за здоров'я людини. Грін запевнив його, що слухання можна продовжити, тому що з ним в операційній знаходиться інший хірург, проте суд переніс розгляд.

Вас також можуть зацікавити інші новини

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram