Названо 10 найвідважніших порід собак / колаж УНІАН, фото Вікіпедія, Рixabay

Кількість власників собак за останні роки стрімко зросла. Існує 221 порода на вибір. Якщо потрібна собака, яка буде безстрашно захищати власника та його сім'ю від небезпеки, є кілька відважних порід, на які варто звернути увагу в першу чергу, пише The Scotsman.

Видання наводить перелік 10 найвідважніших порід собак:

Ротвейлер

Ротвейлери дуже обережні і нічого не бояться. Цю породу часто неправильно розуміють. Вони не надто агресивні за звичайних обставин і можуть стати ніжними домашніми улюбленцями.

Відео дня

Німецька вівчарка

Найхоробріші з усіх порід собак, незалежно від того, чи шукають вони вибухівку, чи контролюють натовп для поліції. Як домашній улюбленець, вони з радістю поставлять своє життя на карту, щоб забезпечити безпеку власника.

Канарский дог

Лагідна і слухняна, коли відпочиває зі своїм господарем. Однак собака цієї породи стає зовсім іншою, коли їй загрожує небезпека. Канарский дог насторожено ставиться до незнайомців і може бути агресивним, тому його краще уникати, якщо ви шукаєте домашнього улюбленця.

Бульмастиф

Спочатку бульмастиф використовувався єгерями для боротьби з браконьєрами, але зберіг безстрашний інстинкт боротися з тими, хто завдає шкоди. За умови належної соціалізації та дресирування вони також можуть стати ласкавими домашніми улюбленцями.

Бурбуль

Також відомий як південноафриканський мастиф. Бурбуль використовувався в рідній Південній Африці для охорони присадибних ділянок. Це одна з найсильніших порід собак, яка нічого не боїться.

Фландрський був'є

Використовувані як військові собаки в рідній Бельгії, фландрські був'є дуже вольові і тому можуть бути складними в дресируванні. Ця ж риса робить їх запеклими захисниками, які готові віддати все, щоб убезпечити своїх господарів.

Доберман

Доберман (або доберман-пінчер) поєднує в собі силу, розум і безстрашність, що робить його однією з найкращих охоронних собак. Вони також дуже чутливі до звуків і від природи підозрілі до незнайомців, тому є чудовими сторожовими собаками.

Акіта

Акіта була виведена для охорони королівських і дворянських будинків у феодальній Японії. Сьогодні вони все ще відомі тим, що ніколи не відступають перед чимось або кимось, хто становить загрозу для їхньої родини.

Бельгійський малінуа

Ще одна порода вівчарок, яку часто використовують поліцейські та військові. Бельгійський малінуа – одна з найстаріших європейських порід.

Великий піренейський гірський собака

Великі піренейські гірські собаки настільки хоробрі, що історично їх використовували для захисту худоби від лютих вовків. Зараз вони все частіше стають домашніми улюбленцями і особливо добре ладнають з дітьми.

Цікаві новини про тварин

Середня тривалість життя собаки становить лише 10-13 років. Однак деякі породи живуть значно довше за інших. Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, є 11 порід-рекордсменів, які прожили найдовше.

Великого собаку, названого на честь персонажа Маколея Калкіна з фільму "Сам удома", було короновано Книгою рекордів Гіннеса як найвищого собаку у світі.

Вас також можуть зацікавити новини: