Донецька обласна рада подумала, як впроваджувати нові закони щодо децентралізації

18:02, 30 квітня 2015
Децентралізація
166 0

29 квітня відбулася чергова робоча нарада співробітників виконавчого апарату Донецької обласної ради з питань реалізації Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад».

В ході наради учасники обговорили положення постанови Кабміну

Провела засідання керуючий справами виконавчого апарату Донецької обласної ради Світлана Донецькова.

В ході наради учасники обговорили деякі положення постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2015г. № 214 "Про затвердження Методики формування здатних територіальних громад" і підкреслили необхідність зваженого підходу та узгоджених дій усіх членів процесу об'єднання громад.

Читайте такожУ Тернопільській ОДА вважають життєво необхідною реформу місцевого самоврядування

Особливу увагу присутні приділили заходам, які заплановані в рамках проведення роз'яснювальної роботи серед представників органів місцевого самоврядування області щодо основних етапів децентралізації влади, вдосконалення системи органів місцевого самоврядування та об'єднань територіальних громад регіону.

З метою оперативної та ефективної інформаційної підтримки територіальних громад Донеччини, було прийнято рішення зібрати і систематизувати інформацію з міст та районів про найбільш проблемні питання, що виникають на місцях в ході реалізації вищевказаного закону.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter