До узбережжя Флориди наближається перший за 10 років шторм

19:43, 28 серпня 2015
Клімат
761 0

У штаті Флорида оголошено надзвичайний стан у зв'язку з наближенням урагану "Еріка", який повинен досягти берегів США 31 серпня.

REUTERS

За розпорядженням губернатора Ріка Скотта для боротьби зі стихією у готовність приведена національна гвардія США, передає Бі-бі-сі. Місцева влада також отримала право вживати заходів для забезпечення доступу рятувальників до районів, які можуть бути охоплені ураганом.

Читайте такожGoogle буде допомагати користувачам уникати ураганів чи торнадо

Сьогодні ураган "Еріка" пройшов Пуерто-Ріко, принісши з собою рекордні опади. Як повідомляється, щонайменше 4 людини загинули від зсувів і сильного вітру.

За оцінками синоптиків, траєкторія урагану пройде прямо посередині штату. Зараз максимальна стійка швидкість вітру усередині урагану фіксується на рівні близько 80 км/ч.

До того часу, як "Еріка" досягне берегів Флориди, за міжнародною класифікацією вона перетвориться на тропічний шторм. Основну небезпеку буде представляти не вітер, а найсильніші дощі, які, як очікується, принесе в США "Еріка". Відзначається, що урагани не досягали узбережжя Флориди вже 10 років.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter