Фото УНІАН

Проект реконструкції системи аспірації ділянки сипучих і феросплавів в конвертерному цеху металургійного комбінату «Азовсталь» групи «Метінвест» додатково розширено на 23 вибухозахищених фільтри.

Як повідомляє прес-служба «Метінвесту», інвестиції в реалізацію проекту складуть 204 млн грн.

Зазначається, що фільтри у вибухозахищеному виконанні необхідні для уловлювання вугільного пилу, який є вибухонебезпечним. Від руйнування корпус фільтра і його автоматику всередині буде захищати спеціальний клапан, що виключає можливість попадання вибухової хвилі в основний бункер складування матеріалів.

«Група «Метінвест» щорічно збільшує інвестиції в еко-модернізацію промислових об'єктів. У виробничих цехах покроково ведеться установка сучасних аспіраційних систем, що відповідають суворим вимогам до очисних споруд. Наприклад, в конвертерному цеху реконструкція системи аспірації включає установку більше 150 локальних фільтрів в місцях складування матеріалів, на транспортерних стрічках і на всіх перевантажувальних вузлах. Після введення в експлуатацію всіх очисних споруд у підрозділі, вміст пилу в газах, що відходять знизиться до мінімуму», – зазначив директор з охорони праці, промислової безпеки та екології меткомбінату «Азовсталь» Групи «Метінвест» Сергій Калініченко.

Нагадаємо, на меткомбінаті «Азовсталь» з березня 2020 року ведеться реконструкція системи аспірації на ділянці сипучих і феросплавів конвертерного цеху. На даний момент монтують локальні фільтри: вже підготовлені 80 очисних установок з 166, що відповідають європейським вимогам до очисних споруд. Незабаром вони будуть працювати на всіх перевантажувальних вузлах, а контролювати систему аспірації буде автоматика.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram