false

Реперка alyona alyona їде в автограф-тур по сортувальних станціях компанії METRO в п'яти містах України в рамках проекту "ЕКОном Планету - Сортуй сміття".

Як передає кореспондент УНІАН, під час прес-конференції alyona alyona, Всеукраїнська асоціація музичних подій, Компанія METRO та Програма сприяння громадській активності "Приєднуйся!"(USAID/ENGAGE) підписали Меморандум про співпрацю.

"Я щаслива, тому що я зможу покататися по містах України і розповісти про таку класну, потужну, Всеукраїнську ініціативу. Зараз настав час, коли наша країна не просто цікавиться, що відбувається в екологічному плані, а вже частково готова. Саме покоління Z це вже усвідомило!",- сказала вона.

false

За словами співачки, першим кроком у боротьбі з цією проблемою є заклик сортувати сміття, і для цього вже створені і створюються нові пункти. Другим кроком стане усвідомлення громадян, що для того, щоб сміття стало менше, потрібно переходити від одноразової упаковки до використання багаторазової.

"Молодше покоління може дивитися на нас, брати приклад і розуміти, що сміття не зникає безслідно, він кудись дівається, і чим більше ми його виробляємо, тим більше його буде у нас", - додала вона.

false

Директор з питань співпраці з органами державної влади та зв'язків з громадськістю "METRO Кеш енд Керрі Україна" Олеся Оленицька зазначила, що компанія продовжить відкривати нові сортувальні станції, для того щоб привертати увагу своїх покупців і українців в цілому.

"Компанія METRO реалізує в Україні програму сталого розвитку, і всі наші ініціативи спрямовані на зменшення шкідливого впливу рітейлу на майбутні покоління. Аlyona alyonа - це лідер, на яку звертає увагу молодь, і молоде покоління має змінювати свою усвідомленість і звертати увагу на таку проблему", - сказала вона.

false

Таким чином, alyona alyona проведе автограф-тур: 23 червня – у місті Харків (вул. Кільцевий шлях, 8, смт Мала Данилівка), 29 червня – у Києві (вул. Петра Григоренка, 43), 17 липня – у Львові (вул. Джорджа Вашингтона, 8-Г). Крім того, артистка приїде в Миколаїв (вул. Героїв України, 9-Д) і село Лиманку (проспект Маршала Жукова, 101-M) Одеської області – точна дата буде повідомлена пізніше.

На зустрічі з реперкою можна буде отримати круті екоподарунки, а також автографи та фото з alyona alyona. Для цього потрібно принести на сортувальну станцію 1 кг готового до переробки сміття як мінімум двох фракцій (скло, папір, пластик, метал, тетрапак).

false

Зустрічі проходитимуть на сортувальних станціях METRO Waste Collection Point. Мережа відкрила свій перший пункт сортування ще в 2018 році в Києві. Зараз же станції є в семи українських містах.

За три роки по всій Україні в 11 пунктах прийому сировини компанія зібрала і відправила на переробку 10 тисяч куб.м сміття, що дорівнює 1200 тоннам.

false