этот материал доступен на русском

Коболєв розповів, коли «Нафтогаз» може вийти на ринок зовнішніх запозичень

15:03, 16 травня 2019
Енергетика
172 0
Коболєв розповів, коли «Нафтогаз» повернеться до випуску євробондів / фото УНІАН

Читайте такожКоболєв назвавши можливі терміни переговорів щодо транзиту російського газу через Україну

Про це заявив голова правління компанії Андрій Коболєв, виступаючи на організованій Concorde Capital інвестиційній конференції в Києві.

«Можливо, ми будемо розглядати доцільність такого виходу ближче до вересня», - сказав Коболєв.

За його словами, це залежатиме від успішності виходу на зовнішній ринок Міністерства фінансів, який повинен відбутися в кінці травня – початку червня.

«Залежно від обсягів попиту і вартості цього запозичення ми прийматимемо наше рішення», - додав Коболєв.

Як повідомляв УНІАН, НАК «Нафтогаз України» в 2018 році отримала 13,6 млрд грн чистого прибутку, що на 64% менше показника за 2017 рік, йдеться у фінансовій звітності компанії, незалежний аудит якої провела аудиторська компанія Deloitte.

Довідка УНІАН. НАК «Нафтогаз України» – найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають близько 90% газу і нафти в країні. НАК займається розробкою родовищ, видобутком нафти і газу, їх транспортуванням, а також реалізацією нафтопродуктів через мережу АЗС.

У квітні компанія подала на розгляд уряду скоригований фінансовий план на 2019 рік, згідно з яким компанія очікує 16 млрд грн чистого прибутку, але матиме гострий дефіцит ліквідності через низку факторів, серед яких продовження виконання НАКом спецзобов’язань, а також зниження тарифів компанії-оператора газотранспортної системи «Укртрансгазу».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter