этот материал доступен на русском

У "Метінвесті" назвали "вигадкою" повідомлення про порушення безпеки шахт у США

21:33, 24 січня 2020
Енергетика
868 0

"Наведена в статті інформація не відповідає дійсності та є вигадкою, що завдає шкоди репутації компанії", - йдеться в повідомленні Групи "Метінвест".

Зокрема, коментуючи інформацію про нібито проблеми з законом у США, в групі підтвердили, що, дійсно 24 жовтня 2013 року шахта Affinity отримала статус POV (Pattern of Violations). Повідомлення POV – це інструмент, який дозволяє Управлінню з безпеки і охорони праці з видобутку корисних копалин США (MSHA) підвищити контроль за дотриманням нормативних вимог на вугільній шахті.

При цьому в групі зазначили, що "з 2014 року показники безпеки в шахті Affinity значно покращилися. Досягнувши високого показника безпеки шахта вже не підходила під статус POV від MSHA".

"Під час останньої перевірки від 15 серпня 2018 року рівень ризиків для безпеки на шахті був значно нижче необхідного для введення показника POV. На підприємстві була розроблена політика щодо забезпечення відповідності федеральним законам і законам штату, яка дозволила Affinity стати найбезпечнішою шахтою в США", - додали в прес-службі.

Як повідомляється в заяві Групи "Метінвест", "у 2018 році статус POV було скасовано, а судові позови про неправомірність такого рішення були відхилені судом через відсутність доказів. В даний час UCC не є об'єктом будь-якого розслідування".

"Шахта Affinity отримувала нагороду Асоціації з техніки безпеки ім. Джозефа А. Холмса в номінації "найкраща велика шахта" (200+ працівників у штаті Західна Вірджинія) від Управління з питань охорони здоров'я, техніки безпеки і навчання гірників Західної Вірджинії в 2014, 2016 і 2017 роках", - резюмували в компанії.

Також там зазначили, що група приділяє особливу увагу охороні праці та промислової безпеки на своїх підприємствах, незалежно від того, в якій країні вони працюють.

В "Метінвесті" додали, що "в рамках реалізації бізнес-стратегії компанія вдосконалює і переймає кращі світові практики для створення безпечних умов праці на своїх підприємствах. Так, згідно з заявою прес-служби, в компанії впроваджено Інтегровану систему управління промисловою безпекою, охороною праці і навколишнього середовища. Також "Метінвест" щорічно підтверджує відповідність міжнародним стандартам OHSAS 18001 та ISO 14001".

"Група "Метінвест" першою з українських компаній отримала міжнародний сертифікат Vision Zero. Це концепція якісно нового підходу до організації всієї системи охорони праці на підприємствах, яка служить зниження показників виробничого травматизму та професійної захворюваності. Сертифікат Vision Zero мають такі світові лідери, як RWE, CEMEX, AngloGold і TUV NORD", - заявили в компанії.

Крім того, на всіх підприємствах Групи "Метінвест" – в Україні, Болгарії, Італії, Великобританії і США – діють Кардинальні правила з охорони праці та промислової безпеки – зведення канонів, які рятують життя. Витрати Групи на промислову безпеку та охорону праці в 2018 році склали більше $95 млн, зазначили в прес-службі.

"Не винятком у галузі дотримання найвищих стандартів промислової безпеки та охорони праці є і американська компанія UCC, в яку входять підприємства Affinity Coal Company, Carter Roag Coal Company, Pocahontas Coal Company і Wellmore Coal Company (всього 14 шахт, які видобувають близько 2,8 млн тонн вугілля в рік). Наприклад, частота нещасних випадків з тимчасовою втратою працездатності (NFDL) на шахті Affinity, починаючи з 2014 року, в три рази нижче середнього національного показника NFDL в галузі підземного видобутку вугілля", - говориться в прес-релізі "Метінвесту".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter