этот материал доступен на русском

Fitch знизило рейтинг «ДТЕК Енерго» Ахметова до обмеженого дефолту

13:26, 03 квітня 2020
Енергетика
653 0
Ілюстрація REUTERS

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) компанії «ДТЕК Енерго», що забезпечує управління активами у вуглевидобутку, тепловій енергетиці найбільшого приватного українського енергохолдингу ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова, до «RD» (обмежений дефолт) з «C», йдеться в повідомленні агентства.

Читайте такожХолдинг Ахметова і Новинського закрив заводи в Італії та може обмежити роботу в Україні

Згідно з повідомленням, зниження рейтингу пов'язане з тим, що компанія не виплатила відсотки з банківської заборгованості на 31 березня 2020 року, що означає дефолт за платежами. Компанія також не виплатила свої купонні платежі за єврооблігаціями до 1 квітня 2020 року.

Зазначається, що ДТЕК перебуває в процесі розробки угоди з реструктуризації боргу. Завершена реструктуризація приведе до підвищення рейтингу до рівня, що відображає структуру капіталу компанії. Ліквідація компанії призведе до зниження рейтингу до "D".

Як повідомляв УНІАН, раніше Fitch знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) компанії «ДТЕК Енерго» до «С» з «В-.

Згідно з повідомленням агентства, ліквідність ДТЕК недостатня для обслуговування зобов'язань компанії, і агентство очікує погіршення операційного грошового потоку в 2020 році.

Наприкінці березня ДТЕК оголосив, що призупиняє виплати купона за єврооблігаціями і відсотків з банківського боргу.

Компанія розробляє пропозицію щодо реструктуризації боргу і звернулася до власників єврооблігацій з проханням підтримати компанію в цьому рішенні.

Довідка УНІАН. ДТЕК - найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України, що входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter