Ціна "Нафтогаз України" залишилася на рівні 7,96 грн за куб. м. / фото УНІАН, Володимир Гонтар

Постачальники газу не знизили річний тариф на газ для населення з червня і залишили свої розцінки на рівні від 7,9 до 13,5 грн за кубометр.

Про це свідчать дані на сайті "Газотека".

Читайте такожНКРЕКП заборонила газовим компаніям брати з населення плату за зміну постачальника газу

Таким чином, фіксований річний тариф на газ, на який автоматично були переведені всі побутові споживачі з терміном дії з 1 травня 2021 року по 30 Квітня 2022 року, не знизився, попри настання літнього сезону.

Ціна газопостачальної компанії "Нафтогаз України", яка обслуговує близько 10% споживачів залишилася на рівні 7,96 грн за куб. м.

Фіксовані річні ціни інших постачальників газу, які обслуговують дві третини населення України, становлять 7,99 грн за куб. м.

Найвищими тарифи на газ у розмірі 13,5 грн за куб.м як і раніше будуть для споживачів компаній "Херсонська обласна ЕК", "Житомирська обласна ЕК" і "Чернівецька обласна ЕК".

При цьому, столична газопостачальна компанія "Київгазенерджі" досі не опублікувала річні тарифи на газ для своїх споживачів, хоча повинна була це зробити до 25 квітня.

Попередні тарифи

25 квітня газопостачальні компанії опублікували ціни на газ для населення, які діятимуть з 1 травня 2021 року по 30 Квітня 2022 року. Споживачі купуватимуть блакитне паливо за ціною від 7,9 до 13,5 грн за кубометр.

27 квітня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Уряд очікує від постачальників зниження річної ціни на газ для населення в літній період.