этот материал доступен на русском

У Раді пропонують направити зарплату депутатів на боротьбу з коронавірусом

17:19, 26 березня 2020
Фінанси
216 0
Ілюстрація REUTERS

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови про направлення заробітної плати народних депутатів та виплат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, на заходи з подолання попередження, виникнення та поширення коронавірусної хвороби COVID-19 (№ 3256).

Читайте такожЕкономічний спад через коронавірус буде гіршим, ніж у 2008 році - голова СОТ

Текст проекту постанови розміщено на сайті парламенту.

Проектом постанови передбачено спрямувати на закупівлю (з подальшою передачею у лікарні) медичних засобів, виробів, обладнання, у тому числі на закупівлю якісних і надійних засобів індивідуального захисту медпрацівників (респіраторів, масок, рукавичок, костюмів і халатів, захисних окулярів), а також на придбання діагностичних тест-систем для виявлення коронавірусу COVID-19, апаратів штучної вентиляції легенів, кардіомоніторів, газових аналізаторів, кисневих концентраторів, дезінфікуючих засобів і медикаментів та інше: заробітну плату у цьому обсязі (з урахуванням премій, надбавок та доплат) народних депутатів за 3 календарних місяці, починаючи з місяця прийняття цієї постанови (з їх згоди), виплати, пов'язані з виконанням депутатських повноважень за 3 календарних місяці, починаючи з місяця прийняття цієї постанови (з їх згоди).

Управління справами Апарату ВР має забезпечити закупівлю (з подальшою передачею у лікарні) цих коштів за рахунок: зарплати народних депутатів; виплат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, а також сум коштів, які виплачуються депутатам (починаючи з січня 2020 року) у зв'язку з виконанням ч. 5 ст. 33 закону "Про статус народного депутата" та ч. 4 ст. 26 Регламенту Верховної Ради.

Пропонується оприлюднити на сайті Ради інформацію про депутатів, зарплата яких спрямована на заходи з подолання коронавірусу (із зазначенням суми коштів); суму коштів, яка не виплачується депутатам (починаючи з січня 2020 року); суму виплат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень (виплат депутатських); перелік засобів, виробів, обладнання, які закуповувалися за відповідні кошти із зазначенням їх вартості, та лікарень, які передані такі засоби, вироби, устаткування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter