Субсидія всім домогосподарствам, які подали заявки в травні-вересні 2021 року, буде призначена з травня 2021 року / Фото УНІАН Володимир Гонтар

У зв'язку з прийнятими в травні змінами в програмі житлових субсидій охочі отримувати державну допомогу мають переоформити документи в будь-який час протягом п'яти місяців.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики.

Читайте такожВ Україні посилили вимоги при призначенні житлових субсидій

При цьому Міністерство закликає не створювати масових скупчень в місцях подачі документів, оскільки субсидія всім домогосподарствам, які подали заявки в травні-вересні 2021 року, буде призначена з травня 2021 року.

"Просимо всіх, хто потребує підтримки держави, не піддаватися панічним настроям, не створювати масових скупчень, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням в будь-який місяць з травня по вересень 2021, буде нарахована починаючи з травня 2021 року", - йдеться в повідомленні.

У Мінсоцполітики нагадали, що звернутися за оформленням субсидії можна через уповноважених осіб територіальних громад та ЦНАП, в структурні підрозділи з питань соцзахисту райдержадміністрацій або виконавчі органи міських рад, а також відправити заповнені бланки поштою на адресу органу соцзахисту або оформити субсидію через електронний сервіс на сайті Мінсоцполітики.

Що цьому передувало

  • Станом на 23 лютого 2021 року пільгами на оплату житлово-комунальних послуг користувалися 1,8 млн українців, а розмір пільг становив від 25% до 100% вартості.
  • У березні 2021 року субсидію на оплату житлово-комунальних послуг в Україні отримали близько 2,95 млн громадян, а її середній розмір збільшився на 13,6% в порівнянні з лютим і склав 1685 грн.
  • У березні прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив профільним міністерствам опрацювати можливість розширення кола одержувачів субсидій
  • У квітні 2021 року Кабінет Міністрів посилив вимоги при призначенні житлових субсидій.
  • 20 квітня в Мінсоцполитики розповіли, як саме перевірятимуть отримувачів субсидій з 1 травня.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram