До кінця грудня поточного року долар не перевалить за 38-39 гривень, прогнозують експерти / фото REUTERS

Експерти спрогнозували, яким буде курс долара в Україні у грудні 2022 року. За їхніми прогнозами, долар не буде дорожчим за 38-39 гривень.

На думку експерта CASE Україна Євгена Дубогриза, найбільше на курс американської валюти вплине міжнародна фінансова допомога, передає "Телеграф".

"Наприклад, плани макрофіна від ЄС, а також чи буде прогрес за програмою з МВФ. Якщо будуть позитивні новини про допомогу на наступний рік, якщо вона перевищить ті 40 мільярдів доларів, які зараз вже заплановані, то це матиме позитивний вплив на курс", – упевнений він.

Експерт вважає, що на особливі зміни на валютному ринку в грудні чекати не варто.

За прогнозом представника інвестиційної групи "Універ" Тараса Козака, до кінця грудня поточного року долар не перевалить за 38-39 гривень.

Курс долара і євро в Україні: прогноз на вихідні

Нагадаємо, за прогнозами експертів, курс долара в більшості обмінників найближчими днями перебуватиме в межах коридору: прийом 39,40 – 40,10 гривень, продаж від 40,15 до 40,40 гривень.

За євро основна частина обмінників в суботу та неділю виставлять котирування в межах: прийом 40,70 – 41,50 гривні і продаж 41,75 – 42,00 гривні.