Ferrexpo plc залучила кредит в 230 млн. дол.

16:01, 04 грудня 2009
Промисловість
1 0

Маржа - LIBOR+7%

Компанія Ferrexpo plc (основний акціонер Полтавського гірничо-збагачувального комбінату) залучила кредит на передекспортне фінансування (Pre-Export Financing, PXF) у розмірі 230 млн. дол. Про це повідомляється в прес-релізі компанії, переданому агентству УНІАН.

Згідно прес-релізу, в ролі координатора, уповноваженого провідного організатора і букранера кредиту виступив Deutsche Bank AG, який і надав фінансування, разом з 10 іншими провідними фінансовими установами: WESTLB AG, London Branch; BNP Paribas (Suisse) SA; Fortis Bank (Nederland) N.V.; Natixis; Raiffeisen Zentralbank Цsterreich AG; J.P. Morgan plc; UBS Investment Bank; Stichting Pensioenfonds Zorg en Welzijn; CALYON; VTB Bank (France) SA.

Як зазначається в повідомленні Ferrexpo plc, транзакція є першою, з початку світової фінансової кризи у вересні 2008 року, успішною операцією фінансування, укладеною компанією гірничодобувної і металургійної галузі з активами на теренях СНД.

«Кредит буде доступний для використання з 1 січня 2010 року і буде використаний на фінансування і загальнокорпоративні цілі. Термін погашення кредиту наступає через 36 місяців після 1 січня 2010 року. Кредит буде виплачений 24 рівними частинами, виплата по першій з яких наступить в січні 2011 року. Маржа по кредиту склала 7% вище LIBOR в доларах (тобто LIBOR+7%)», - повідомляється в прес-релізі.

Довідка УНІАН. Ferrexpo є сировинною Групою з штаб квартирою в Швейцарії і активами в Україні. Основною діяльністю Групи є виробництво і експорт залізорудних окатишів, що використовуються у виробництві сталі. Поточний обсяг виробництва перевищує 9 мільйонів тонн на рік; велика частина продукції експортується сталеливарним підприємствам по всьому світу.

Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter