этот материал доступен на русском

До дня металурга Метінвест відкрив дорогу в Запоріжжі

13:20, 21 липня 2019
Різне
728 0
Ілюстрація УНІАН

Автомагістраль повністю відповідає сучасним стандартам будівництва та сертифікована Державною архітектурно-будівельною інспекцією.

Північне шосе побудовано без залучення бюджетних ресурсів, на проект було спрямовано 220 млн грн. власних коштів групи "Метінвест" і комбінату "Запоріжсталь".

В рамках проекту побудована чотирьохсмугова автомагістраль замість колишньої двосмугової дороги, що дозволило вдвічі збільшити пропускну здатність шосе – більш ніж 16 тис. машин на добу.

З метою забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху, між зустрічними смугами і по узбіччях дороги встановлені бар'єрні огорожі. З цією ж метою велосипедна доріжка винесена за проїжджу частину і облаштована вздовж пішохідної зони.

Якісне освітлення дороги забезпечують енергоефективні LED-ліхтарі. Також комбінат встановить 4 зупиночних комплексу – по 2 в кожному напрямку.

Надалі "Запоріжсталь" планує виконати рекультивацію відвалів вздовж дороги для зниження запилення, висадити почвозакрепляющие рослини і молоді саджанці дерев.

Будівництво дороги виконано в рамках реалізації проекту щодо екологічної модернізації сталеплавильного виробництва "Запоріжсталі" з подальшим будівництвом киснево-конвертерного цеху.

"Північне шосе – це дорога до нового, ще більш безпечного для екології киснево-конвертерного цеху, який буде зведений в Запоріжжі. Група виконує взяті на себе зобов'язання і продовжує інвестувати в екологічну модернізацію комбінату "Запоріжсталь". Це будівництво – ще один приклад відповідального ставлення групи "Метінвест" до навколишнього середовища", - підкреслив генеральний директор групи "Метінвест" Юрій Риженков.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter