этот материал доступен на русском

"Метінвест" планує збільшити частку на світовому ринку г/к рулону до 4,5%

14:12, 06 листопада 2019
Різне
93 0
Ілюстрація REUTERS

"Метінвест" розраховує збільшити частку компанії на світовому ринку гарячекатаних рулонів до 4,5% після реконструкції листопрокатного цеху "1700" на Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча.

Про це повідомив директор з продажів "Метінвесту" Дмитро Ніколаєнко в Маріуполі.

"Нове обладнання цеху дозволяє наростити випуск г/к рулону підприємствами групи з 3,4-3,5 мільйона тонн - до 4,2 мільйона тонн", - зазначив Ніколаєнко.

За його словами, раніше частка "Метінвесту" становила близько 5%, однак обсяги продажу випускаються групою г/к рулонів скоротилися у зв'язку із закриттям мартенівських печей і інших змін у виробничому процесі.

"Тепер після реконструкції прокатного стану на заводі ім. Ілліча ми хочемо відновити частку "Метінвесту" на ринку гарячекатаних рулонів. Ми плануємо досягти 4,5% від загального обсягу світових продажів г/к рулонів", - сказав Ніколаєнко.

За його словами, г/к рулон продовжує залишатися дуже затребуваним товаром на світових ринках: попит на нього не знижується, попри падіння закупівель з інших видів прокату.

5 листопада "Метінвест" запустив модернізований листопрокатний цех "1700" на МММКИ. Загальні інвестиції в проект становлять близько 110 мільйонів доларів.

Проведена реконструкція дозволяє розширити характеристики та покращити якість вироблених на заводі гарячекатаних рулонів. Зокрема, товщина готового листа буде становити від 1,2 до 8 мм, а вага рулону до 25 тисяч тонн. Крім того, після модернізації ЛПЦ планова потужність виробництва зросла до 2,5 мільйона тонн г/к рулонів на рік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter