* Відбудеться презентація запуску першого пілотного викладання предмета «Фінансова грамотність» для 10-класників в середніх школах 5 регіонів і навчання для регіональних журналістів у рамках проекту «Фінансова грамотність для журналістів». Учасники: Олексій Куценко, експерт Проекту USAID «Розвиток фінансового сектору» (FINREP), Тамара Смовженко, радник ректора Університету банківської справи НБУ, Олександр Дубихвіст, директор департаменту з управління валютним резервом та здійснення операцій на валютних ринках НБУ, Сергій Шуміхін, заст.начальника управління організації інформаційної роботи та зв'язків з громадськістю, Департамент зовнішньоекономічних відносин НБУ; Володимир Лепушинський, начальник управління стратегії грошово-кредитної політики НБУ.
* Відбудеться презентація проекту Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України (про участь роботодавців у освітньому процесі для підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів)». Ініціатор проекту - народний депутат Луцький, координатор робочої групи, автор проекту А.Неселевська.
* Круглий стіл проекту ЄС «Виконання Україною зобов'язань щодо членства в СОТ та європейської політики добросусідства в сільському секторі». Будуть представлені результати дослідження «Технології після врожайної обробки». Обговорюватимуться питання подальшого розвитку ланцюгів доданої вартості фруктів і овочів, і підготовані рекомендації для фермерів, приватного сектору, уряду та донорів щодо розвитку плодоовочевого сектору України.
* Прес-конференція на тему: «Ситуація на фінансовому ринку і курсова політика в Україні». Учасники: фінансовий аналітик Ерік Найман і фінансовий експерт, екс-міністр економіки Віктор Суслов.
* Відбудеться засідання Колегії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Колегія під головуванням міністра Анатолія Близнюка розгляне підсумки роботи відомства в 2011 році та основні завдання на 2012 рік.
* 3-й Український енергетичний форум Інституту Адама Сміта відбудеться 27 лютого - 1 березня 2012 р. в готелі «Інтерконтиненталь» у Києві. Підготований спільно з Міністерством енергетики та вугільної промисловості під патронатом Міністра Юрія Бойко.
* Інститут енергетичних досліджень спільно з аналітично-інформаційним агентством «Главком» проведе прес-конференцію на тему: «Україна і Росія знову на порозі газової війни?». В роботі візьме участь президент East European Gas Analysis (США) Михайло Корчемкін. Модератор - директор Інституту енергетичних досліджень Дмитро Марунич.
* Економічна рада громадських об'єднань і галузевих асоціацій бізнесу буде обговорювати пропозиції ділового співтовариства щодо вдосконалення Податкового кодексу України. Буде розглядатися проект відповідного закону, підготовлений спільними зусиллями УСПП та Економічної ради. Учасники: президент УСПП Анатолій Кінах, голова ради підприємців при КМУ Леонід Козаченко, голова Комітету ВРУ з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Віталій Хомутиннік, президент Академії фінансового управління при Мінфіні Тетяна Єфименко, представники ДПС та ін.
* Відбудеться урочисте підписання Договору про співробітництво між International Chamber of Commerce і Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України. Захід передбачає публічне обговорення інвестиційних перспектив України. Учасники: Владислав Каськів, голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України; Володимир Щелкунов, президент Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, Олег Устенко, директор Фонду Блейзера в Україні; Світлана Хеда, радник юридичної фірми "Саєнко Харенко" та ін.
* 13-30 - в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Таксі по-білому. Як зробити ринок таксомоторних перевезень в Україну цивілізованим і європейським?». Організатор - ВГО «Українська Таксомоторний Асоціація». Учасники: Євген Червоненко, екс-міністр транспорту та зв'язку України; Анатолій Галазюк, голова правління ВГО «Українська Таксомоторна Асоціація», шеф-редактор інтернет-порталу «Таксопорт», Андрій Антонюк, заст.голови Громадської ради при КМДА, Олександр Круліковський, власник ТМ «Еліт-Таксі» (обслуговує Міжнародний аеропорт «Бориспіль»). Також у прес-конференції візьмуть участь представники столичних і регіональних таксомоторних перевізників (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал). Потрібна акредитація. Телефони: (067) 794 34 49, (050) 418 89 98, e-mail: office@utma.org.ua.
* Прес-конференція на тему: "Чи вбережуть кадрові перестановки Януковича Україну від дефолту?". Учасники: президент «Центру ринкових реформ» Володимир Лановий, фінансовий аналітик Олег Шейко та експерт «Фонду громадської безпеки" Юрій Гаврилечко.
* Прес-конференція за підсумками Туристичного форуму високого рівня «Раціональне використання туристичних ресурсів», що проходить у рамках програми головування України в Центральноєвропейській ініціативі. Організатор - Державне агентство України з туризму та курортів за сприяння МЗС України. Учасники: Олена Шаповалова, голова Держагентства України з туризму та курортів, Зоран Йованович, заступник Генерального Секретаря Центральноєвропейської ініціативи, Валон Сарачіні, міністр економіки Республіки Македонія, Предраг Секуліч, міністр сталого розвитку та туризму Республіки Чорногорія, Андрій Веселовський, Національний координатор в ЦЄІ, посол з особливих доручень.
* В Антимонопольному комітеті України відбудеться засідання, на якому буде розглядатися питання про недопущення встановлення економічно необгрунтованих цін на курячі яйця. У заході запланована участь представників основних виробників цієї продукції і найбільших торгових мереж, що працюють на загальнодержавному ринку.
* За участю голови КМДА Олександра Попова відбудеться інспекційний огляд нового рухомого складу тролейбусного депо № 1 перед виходом на маршрути. Під час огляду відбудеться брифінг голови КМДА.
* Відбудеться дводенний тренінг для журналістів з питань реформування системи теплозабезпечення. Організатор: ГУ енергетики, енергоефективності та енергозбереження спільно з проектом USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні».
* Прес-конференція на тему: "У всесвітній мережі з'явився розумний екобудинок, який навчить зберігати енергію". Учасники: посол Великобританії в Україні Лі Тернер; відома виконавиця і екологічна активістка Alyosha; директор з міжнародних зв'язків і взаємин з інвесторами компанії "СКМ" Джок Мендоза-Вілсон, директор з міжнародних відносин компанії "ТНК-БР Коммерс" Микола Тимощук; експерт бюро соціального маркетингу "До речі" Олександра Заруцька.
***
Повний варіант випуску "УНІАН-Анонс" розповсюджується за передплатою. Відділ маркетингу - т. (044) 590-45-63
Анонс на 1 березня
10:02, 01.03.12
5 хв.
Новини партнерів
Підтримайте нас
Останні новини

- 03:48
Чи може українська ракета стати альтернативою для Patriot: у Defense Express відповіли
- 03:35
Перетнув два океани: горбатий кит проплив понад 15 000 км, побивши світовий рекорд
- 02:56
Скільки сонячних панелей замінять одну АЕС: відповідь здивувала
- 02:28
Вчені відстежували магнітне поле Землі, поки собаки ходили в туалет, і помітили щось дивне
- 02:14
Після Євро-2028 футбол збірних чекає революція
- 01:25
Ці два імені для немовлят б’ють рекорди популярності
- 01:01
Лазери проти Shahed: США прискорюють розробку зброї майбутнього
- 00:15
Захистить серце та мозок: лікарі назвали найкращий продукт із вітаміном B12
- 00:11
Росія використовує ракети зі збідненим ураном: що знайшли після атаки на Чернігівщину
- 20 травня, середа
- 23:54
Англійський клуб став переможцем Ліги Європи
- 23:27
Замість ракет за $5 000 000: в Україні випробували секретну зброю проти "Шахедів"
- 23:11
Китай не поспішає рятувати Росію: Сі не дав Путіну того, чого той прагнув, – WP
- 22:38
Сонячна електростанція в пустелі створила неочікувану небезпеку для авіаперельотів
- 22:32
Суд у Казахстані дозволив примусово стягнути з "Газпрому" $1,4 мільярда на користь "Нафтогазу"
- 22:10
Українські виробники зброї мають одну значну перевагу над конкурентами, – BI
- 22:08
У Повітряних силах пояснили, чому "Шахеди" долітають аж до Закарпаття
- 22:03
Турки додають цю рослину до яєчні: у її листі більше заліза, ніж у шпинаті
- 21:38
Українські дронщики одним ударом знищили 65 кадирівців, - Мадяр (відео)
- 21:36
Стара думка Канта про стосунки і час знову стала популярною
- 21:35
Чотири дати народження людей, які випромінюють магнетичну силу
- 21:30
Визначилися всі учасники від України в єврокубках у наступному сезоні
- 21:09
Загроза з Білорусі: експерт назвав ознаки підготовки до ймовірного наступу
- 20:37
Психолог назвав дві "навички кохання", які врятують будь-які стосунки
- 20:31
Українські захисники провели зачистку в Степногірську: у Deep State розкрили важливі деталі
- 20:14
Навіщо Росії збіднений уран в ракетах і в чому його небезпека: пояснюють експерти
- 20:13
США провели випробувальний політ міжконтинентальної балістичної ракети Minuteman III
- 20:08
Став відомий володар Кубка України з футболу
- 20:00
Ключові НПЗ в центральній Росії зупинилися після українських ударів, - Reuters
- 19:50
Україна може отримати ББМ Stryker, якщо від них відмовиться Польща, але є нюанс, - аналітики
- 19:43
Тиск "антикорупціонерів" паралізував створення аналогу Patriot, - українські інженери
- 19:39
Бізнес закликав скасувати норму про списання вагонів за віком: це російська модель підтримки виробників
- 19:34
Люди, які народилися в ці місяці, мають "ауру сирени"
- 19:30
Що не можна удобрювати золою на городі: наробите собі лиха
- 19:29
Колапс у Росії принесе Україні проблему, до якої ніхто не готовий, - демограф
- 19:26
Верховен пояснив, чому не боїться, що Усик нокаутує його
- 19:21
ПАРЄ обрала українську народну депутатку Забуранну доповідачкою щодо звіту про безпеку критичної інфраструктури
- 19:20
Петер Мадяр підтримав право України захищатись "усіма способами"
- 19:05
ДумкаРосія майже створила "аналоговнєт", але програла Китаю
- 18:58
Росія дозволила збивати українські дрони над нафтогазовими платформами в Каспійському морі
- 18:52
Кремлівський слід у європейській правозахисній премії
- 18:49
Нацбанк ввів у обіг нову пам’ятну монету: кому присвячена (фото)
- 18:33
Експерти назвали 8 популярних магазинних продуктів, у яких цукру більше, ніж ви думаєте
- 18:27
США розробляють нову ракету, яка буде у 5 разів дешевше збивати "Іскандери"
- 18:23
З Японії до США за дві години: передова країна наблизилася до появи гіперзвукового літака
- 18:20
Мрія гурмана: одна з країн шукає добровольців, яких годуватимуть безкоштовно місцевою їжею
- 18:14
Списання Шабуніна з армії дискредитує ЗСУ та знищує мотивацію долучатися до війська, - рух "Чесна мобілізація"
- 18:07
Через атаки за тепло і гарячу воду можна буде платити менше: уряд ухвалив важливе рішення
- 18:00
Гороскоп на 21 травня за картами Таро: Терезам - щастя, Водоліям - підтримка
- 17:58
Угорщина зніме вето із санкцій проти російського патріарха Кирила, - ЗМІ
- 17:52
УНІАНРосія змінила пріоритети атак: експерт пояснив, що стало головною ціллю ворога
- 17:50
Раніше за ними стояли в чергах: у Польщі розпродають земельні ділянки за копійки
- 17:38
Люди несуть 80% відповідальності за проблеми зі своїм здоров’ям у старості, - дослідження
- 17:37
Барселона оголосила війну круїзним туристам: для них удвічі підвищать податок на в'їзд
- 17:29
Євродепутатка закликала ЄС врахувати вплив СВАМ на українську металургію після візиту в Україну
- 17:29
Надійні та безпечні: названо найкращі сімейні автомобілі 2026 року
- 17:23
Жодного робочого дня за 65 років життя: яку пенсію можна отримати без стажу в Польщі
- 17:20
Відповідь буде руйнівною: Рютте попередив про наслідки застосування РФ ядерної зброї по Україні
- 17:18
УНІАНЦіни на полуницю падають ледь не кожен день: скільки коштує ягода на ринку
- 17:11
Навіщо Путін проводить ядерні навчання під час візиту до Пекіна: аналіз експерта
- 17:10
Сонячна буря 1859 року була настільки потужною, що телеграф працював без батарей
- 17:10
21 травня: велике церковне свято, що гріх робити на Вознесіння
- 17:07
ЗСУ знайшли слабке місце в ППО Москви, тепер удари мають стати регулярними, – експерт
- 17:02
У Польщі звернулися до України через дрони, які залітають на територію НАТО
- 17:00
Гороскоп на 21 травня: Овнам - говорити відверто, Ракам - старі почуття
- 17:00
На День вишиванки Київ розігріє до +27°
- 16:50
Сили оборони повністю контролюють Куп'янськ, - командир
- 16:49
Чи може Україна примусово повернути чоловіків з Європи: відповідь МВС
- 16:40
В Москві заявили, що домовились з Пекіном про будівництво "Сили Сибіру-2", але є нюанс
- 16:32
Відома українська акторка засвітила обручку на пальці (фото)
- 16:30
Netflix показав трейлер другої частини епічної саги "Сто років самотності"
- 16:30
21 травня дощі в Україні посилиться
- 16:27
Російські "Панцирі" в Криму "замовчали": військовий експерт розкрив ситуацію з ППО
- 16:23
Що вам зробити цього літа: "персональні" поради за датою народження
- 16:17
Інженери розібрали новий акумулятор BYD і виявили неприємний факт
- 16:14
Росія має п’ять сценаріїв розширення війни через північ України, - Зеленський