"Метінвест" випустив низку новинок / фото Метінвест

У 2021 році підприємства групи "Метінвест" почали виробляти 54 нових види продукції. Такого результату компанії вдалося досягти завдяки ринковій кон'юнктурі, темпам виробництва і продажів.

Про це повідомила прес-служба групи компаній "Метінвест".

Серед нових продуктів - від сталевих напівфабрикатів до оцинкованого рулону. Лідирує за новими позиціями комбінат" Азовсталь", на другій сходинці опинився ММК імені Ілліча, на третьому – "Запоріжсталь", а замикають п'ятірку металургійний комбінат в Кам'янському та "Юністіл".

Читайте такожУ "Метінвесті" розповіли, за рахунок чого планують досягти зростання продажів оцинковки в Україні

Так, "Азовсталь" освоїв виробництво нових сталевих заготовок, ці якісні напівфабрикати призначалися для ринку Європи. У 2021 році було поставлено понад 200 тисяч тонн цієї продукції клієнтам.

На ММК імені Ілліча виробили вісім нових видів продукції, наприклад, гарячекатаний рулон у нових товщинах і нові марки сталі.

На "Запоріжсталі" у 2021 році розширили марочний і розмірний сортамент рулонної продукції за зарубіжними стандартами - за євро- й американським.

А ось в сегменті оцинкованої продукції лідером став "Юністіл", він успішно вивів ці нові продукти на ринок.

Дніпровський коксохім також вивів на ринок низку новинок. Серед них - матеріали для волочіння дроту і виготовлення канатів, а також круглий прокат для виготовлення машинобудівних деталей і будівельних елементів.