этот материал доступен на русском

Рахункова палата хоче провести аудит "Укрзалізниці"

14:55, 31 жовтня 2018
Транспорт
454 0
Ілюстрація REUTERS

Рахункова палата України планує в 2019 році провести аудит діяльності державної компанії "Укрзалізниця" на предмет цінової політики, закупівельних цін та ефективності використання державного майна.

Читайте такожАудитори оцінили вартість "Укрпошти": компанія вперше пройшла міжнародну фінперевірку

Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан, повідомляє прес-служба відомства.

"Враховуючи, що нинішній план аудитів вже затверджений і до кінця року залишається мало часу, обговорюється можливість перевірки цього товариства в наступному році", - цитується Пацкана прес-служба Рахункової палати.

Згідно з повідомленням, причинами для аудиту держкомпанії є постійні скандали, пов'язані із закупівлями "Укрзалізниці", а також кілька підвищень цін на проїзд у залізничному транспорті при незмінно низькій якості надаваних послуг.

Також у відомстві додали, що відповідне прохання про проведення аудиту вони отримали від Міністерства інфраструктури.

"Рахункова палата отримала лист від міністра інфраструктури Володимира Омеляна з проханням провести аудит "Укрзалізниці". Постійна критика на адресу товариства не залишилася без уваги міністра, і він також зацікавлений в об'єктивній оцінці ефективності або неефективності роботи "Укрзалізниці", - цитується Пацкана прес-служба Рахункової палати.

Довідка УНІАН. "Укрзалізниця" входить в перелік держпідприємств, які не підлягають приватизації.

Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця посідає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter