этот материал доступен на русском

«Ви відроджуєте справу, яка давно зупинилася» - Олександр Стаднік привітав «Нібулон» із введенням в експлуатацію 140-метрового судна

16:14, 20 вересня 2019
Транспорт
831 0
Актуально
false

20 вересня на Миколаївщині завдяки роботі заводу «Нібулон» відбулася дійсно історична подія для українського суднобудування - введено найбільше за останні 15 років незалежності України і за всю історію суднобудівного заводу «НІБУЛОН» судно – 140-метровий плавкран з двома крановими частинами та зерносховищем на 10 тис. тонн NIBULON MAХ. Сталося це у рамках проведення міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019.

Керівництво та колектив підприємства привітав голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік.

«Доброго дня, шановні присутні! Доброго дня, Миколаївщино! Я хочу привітати вас з цим днем, бо кожен має відношення до сьогоднішньої події – коли ми бачимо не на словах, а на ділі, і бачимо реальний результат. Хочу подякувати керівнику, засновнику, Герою України Олексію Вадатурському. Це для мене поважна мить, коли можу подякувати за всі добрі справи, а насамперед, за сьогоднішню подію. Бо це, насамперед, робочі місця, сім’ї, які працюють, а найголовніше – повага за те, що в Україні почала відроджуватися справа, яка дуже давно запинилася. За це вам дякую!», - сказав Олександр Стаднік.

Сьогодні на території заводу також працювала виставка «Суднобудування та водний транспорт 2019». У заході взяли участь десятки іноземних та українських компаній морської галузі, діяльність яких пов’язана з внутрішніми та міжнародними морськими і річковими перевезеннями, постачальники навігаційного і суднового устаткування, тренажерні центри, порти і термінали, суднобудівні і судноремонтні заводи, крюїнгові компанії, а також компанії, що надають сюрвеєрскі, страхові, консалтингові послуги, профільні вищі та професійно-технічні навчальні заклади.

false
false
false

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter