Гроші, які призначалсися онкохворим, підуть на ремонт доріг у Львівській області \ фото УНІАН

Уряд передав на розвиток доріг у Львівській області 61,55 млн грн з проекту бюджетної програми Міністерства охорони здоров’я з удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань.

Читайте такожУкраїнцям пояснили, чому гроші з коронавірусного фонду були витрачені на дороги Про це вказано у розпорядженні Кабміну від 21 жовтня, передають Наші гроші. Всього у цій бюджетній програмі перерозподілено 104,75 млн грн, тобто Укравтодор на ремонт доріг загального користування у Львівській області отримає 60% від цієї суми. Ще 33,2 млн грн пішло Міністерству освіти і науки – зокрема на реставрацію головного корпусу ЛНУ ім. І. Франка, а 10 млн грн – Міністерству енергетики на розвиток потужностей Новокостянтинівської шахти.

Окрім цього, уряд узаконив перерозподіл загального бюджету, наданого Укравтодору. З 70 млн грн, виділених на будівництво траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, 65,77 млн грн піде на осучаснення сполучення Київ-Суми-Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей), а 4,22 млн грн – також на розвиток доріг у Львівській області.

31,5 млрд грн з Дорожнього фонду спрямовано на ремонт і будівництво доріг державного значення. У квітні Укравтодор та Укрексімбанк  уклали договір на фінансування дорожнього будівництва на 19,3 млрд грн під державні гарантії. Також Укравтодору були перерозподілені 35 млрд грн з фонду протидії COVID-19. У жовтні голова Рахункової палати Валерій Пацкан заявив, що на будівництво доріг та амбулаторій пішло 12,6 млрд грн – при цьому на кошти з COVID-фонду не було закуплено жодного апарату штучної вентиляції легень.

Дві третини усіх дорожніх підрядів Служби автомобільних доріг у Львівській області у 2020 році сумою від 100 млн грн отримали три компанії – ТОВ «Автомагістраль-Південь», ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ТОВ «Техно-Буд-Центр» – компанії-засновниці Національної асоціації дорожників України (НАДУ). До травня 2020 року керівником НАДУ був Тарас Сиротинський, який в даний час є радником прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Новини по темі

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram