этот материал доступен на русском

Нудно не буде: журналіст спрогнозував підсумок перемоги Зеленського на виборах президента-2019

18:19, 23 лютого 2019
Вибори 2019
2610 0
Портніков переконаний, що президентство Зеленського не буде нудним через політичне протистояння з парламентом / фото facebook.com/sluga95

Публіцист і журналіст Віталій Портніков висловив думку, що переможець президентських перегонів не отримає більшість на парламентських виборах, тому конфігурація влади в Україні буде своєрідною шаховою дошкою.

Читайте такожНове опитування підтвердило лідерство Зеленського серед усіх кандидатів у президенти

"Я цілком реалістично оцінюю можливість виходу Зеленського у другий тур президентських виборів і навіть його перемогу на них. Високий рейтинг Зеленського не є нічим феноменальним з точки зору тенденцій, які відбуваються в європейській політиці. Чимало європейців сьогодні вважають, що голосування людей поза звичного політичного формату може змінити ситуацію", - сказав аналітик під час чату на Главреді.

На думку Портнікова, країна президента Зеленського буде більш цікавою для журналістів, ніж для простих громадян. Причиною стане протистояння президента і більшості в парламенті. Надії на швидке розв'язання проблем у разі перемоги нинішнього лідера передвиборної гонки журналіст називає ілюзорними.

"Протистояння президента і парламенту, боротьба президента і прем'єра, конфлікти і скандали в новій владі будуть прекрасними сюжетами для кожного, хто вважає, що журналістика розвивається тільки в період конфліктів. Але, як громадянин, я хотів би, щоб мені було нудно", - підсумував Портников.

Нагадаємо, згідно з даними всеукраїнського опитування, проведеного Інститутом соціальних технологій "Соціополіс", Зеленський остаточно закріпився в лідерах передвиборної гонки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter