Україна та ЄС проведуть зустріч експертів з питань поставок газу

16:51, 17 червня 2009
Новини ЄС
0 0

Щоб з`ясувати реальну потребу газу в ПСГ

Київ. 17 червня. УНІАН. Україна та Європейський Союз домовилися провести зустріч експертів щодо питань поставок російського газу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер ШТАЙНМАЙЄР на спільній з міністром закордонних справ Польщі Радославом СІКОРСЬКИМ прес-конференції в Києві.

“Нам вдалося під час переговорів між Україною та ЄС домовитися про зустріч команд експертів, які б дослідили нинішню ситуацію, в тому числі питання про те, в якому обсязі заповнені підземні газосховища. Можливо, існують також відповіді на технічні запитання, якою є реальна потреба для того, щоб забезпечити стандартні поставки (газу - УНІАН) до Європи і їх звичний ритм”, - сказав він.

Ф.-В.ШТАЙМАЙЄР також зазначив, що Росія була роздратована проведенням конференції з питань модернізації української ГТС, оскільки відчувала себе не залученою в достатній мірі до цього процесу. “Але я гадаю, що інтереси вищого порядку не лише у нас, а й у російської сторони полягають в тому, щоб уникнути нових конфліктів в сфері газового забезпечення. Тому я вважаю доцільним, щоб попри таке роздратування конференцією, ми перейшли до більш чесних форм співпраці, які допоможуть уникнути конфліктів”, - сказав він.

За словами Ф.-В.ШТАЙМАЙЄРА, для цього потрібно дещо зробити, в тому числі і з боку ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter