Від групи крові залежить тривалість життя / depositphotos.com

У 1900-му році лікар, хімік, імунолог і інфекціоніст Карл Ландштейнер відкрив систему класифікації груп крові, згідно з якою вони визначаються як: 0 - перша, А - друга, В - третя і АВ - четверта відповідно. УНІАН з'ясував, яка група крові несе довголіття і чим це обумовлено.

У чому особливості груп крові - короткий екскурс в історію

Археологи і антропологи стверджують, що раніше всіх була відкрита перша група крові, що логічно з її назви. Вона належала людям, які займалися полюванням і збиранням. У той момент, коли людина стала розвивати сільське господарство і землеробство, утворилася друга група крові через відмінності в раціоні харчування і спосіб життя.

Відео дня

Третя властива кочівникам і скотарям, побут яких сильно відрізнявся від попередніх двох. Четверта група крові була відкрита набагато пізніше, і в причинах її появи вчені не знайшли однозначної відповіді - або це сталося через забруднення навколишнього середовища, або через змішані шлюби.

Перша група крові - особливості виду

Відомо, що від групи крові залежить схильність до тих чи інших захворювань, наприклад:

  • О - алергія, шлунково-кишковий тракт, щитовидна залоза, тромбози;
  • А - онкологія, захворювання крові, судин і серця;
  • В - хвороби органів дихання, цукровий діабет, інфекції;
  • АВ - атеросклероз, опорно-руховий апарат і всі хвороби другої і третьої груп.

Однак незважаючи на можливість стати володарем специфічної недуги, люди з першою групою крові успішно доживають до старості. І немає в цьому ніякої загадки - чим унікальна 1 група крові зрозуміло, виходячи з відсутності схильності до захворювань, від яких люди вмирають частіше. До них відносяться проблеми з серцево-судинною системою, онкологія, атеросклероз і цукровий діабет. Ті, у кого перша група крові, як і предки, залишилися найбільш витривалими.

Вас також можуть зацікавити новини: