этот материал доступен на русском

Лікарні у зоні АТО отримали автомобілі швидкої допомоги

13:44, 18 травня 2018
Країна
1089 0
Автомобілі оснащені усім необхідним для транспортування хворих з зони АТО / фото ВСУ / Міністерство оборони України

Лікарні, які знаходяться у безпосередній близькості до лінії зіткнення, в якості гуманітарної допомоги отримали сучасні  автомобілі для перевезення пацієнтів. Автомобілі швидкої допомоги закупили у рамках проекту GIZ “Місія з пошуку фактів 2017”. Мета цього проекту - покращення можливостей для надання невідкладної медичної допомоги лікарень уздовж лінії зіткнення в Донецькій та Луганській областях.

Читайте такожКанадські хірурги безоплатно прооперують поранених бійців АТО

Незважаючи на складні умови, лікарні продовжують працювати та надавати допомогу пацієнтам. Однак, часто тут не вистачає медичного персоналу та техніки для проведення більш детальної діагностики та складних втручань. Тому медзаклади в Попасній Луганської області, Торецьку, Авдіївці та Світлодарську Донецької області отримали автомобілі швидкої, які передусім призначені не для прийому потерпілих на місці події, а для транспортування пацієнтів у вже стабілізованому стані до медичних закладів з кращим оснащенням в глибині країни.

Автомобілі оснащені усім необхідним для транспортування хворих з зони АТО. Так, у кожній автівці є монітор-дефібрилятор, пульсоксиметр, допоміжні та витратні медичні матеріали, спеціальні ноші для пацієнтів з травмами спини. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter