этот материал доступен на русском

Новий рівень приватної медицини: Into-Sana запускає безлімітні програми медичного обслуговування

18:01, 12 березня 2019
Країна
437 0
НК

У медичній компанії Into-Sana розробили безлімітні річні програми медичного обслуговування. Тепер консультації лікарів, основні аналізи та діагностичні дослідження доступні клієнтам Into-Sana протягом року в необмеженій кількості, за фіксовану суму. Такий підхід покликаний зробити приватну медицину по-справжньому доступною та зручною для пацієнтів, дати кожній родині можливість отримувати якісну та своєчасну медичну допомогу.

«Модель, яку ми реалізували в нових безлімітних програмах — subscription (підписка/абонемент), — розповідає операційний директор Into-Sana Дмитро Луфер. — Поштовхом до створення таких програм послужила медична реформа в Україні як така — реформа первинної ланки зараз реалізована за схожим принципом. Ми розширили цю схему, додали вузьких фахівців, збільшили перелік діагностичних процедур. По суті наші програми покривають базовий набір консультацій і досліджень, який, за статистикою, кожній людині мінімум раз на рік може знадобитися».

Читайте такожМОЗ рекомендує українським лікарям навчатися за серіалом "Доктор Хаус"

Перевага таких програм для клієнта ще й у тому, що він укладає прямий договір з клінікою, а значить, у їхніх відносинах немає системи врегулювання, як це відбувається в страхових компаніях. Щоб звернутися до лікаря, не обов'язково навіть захворіти. Можна просто прийти на прийом і запитати, що робити для профілактики, проконсультуватися перед вакцинацією — і не платити за цю консультацію.

Ще одне нововведення — сімейні програми медичного обслуговування: «Держава каже про програми індивідуального обслуговування, але ми розуміємо, що клієнтом медичної клініки частіше виявляється сім'я, ніж одна людина, — пояснює Дмитро Луфер. - Якщо дітей у сім'ї кілька, вони часто хворіють одночасно, одними захворюваннями. Тому ми хочемо пропонувати програми сімейні, забезпечуючи можливість для будь-якого члена сім'ї звертатися по медичну допомогу».

Відчути всі переваги приватної медицини можна за цілком скромну суму — вартість безлімітних річних програм в Into-Sana стартує від 2000 грн на рік. Детальна інформація про програми міститься на сайті http://bezlimit.into-sana.ua/.

«Люди часто не звертаються до лікаря, коли захворіли, тому що за консультацію треба платити, і не приходять на повторні консультації, коли закінчили курс лікування. В результаті ми часто маємо випадки запущених, хронічних захворювань. У безлімітних програмах Into-Sana всі необхідні консультації включені, і ми сподіваємося, що люди будуть звертатися до лікаря раніше і не будуть припиняти лікування до того, як настало одужання», — додає Дмитро Луфер.

Довідка. Into-Sana — найбільша приватна медична клініка в Україні, що працює в Одеському та Київському регіонах більше 20 років. Власником є ​​американський інвестиційний фонд Siguler Guff & Company. Сьогодні Into-Sana в Одесі — це 4 діагностичні центри, 5 підстанцій швидкої допомоги, поліклінічні відділення та стаціонар. У Києві Into-Sana представлена ​​трьома медичними центрами в Дарницькому, Дніпровському та Подільському районах міста.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter