У дитини діагностували важку форму туберкульозного менінгіту / Скріншот

У Кам’янці-Дніпровській Запорізької області школярка померла від туберкульозу. Останній місяць 8-річна дівчинка не відвідувала школу.

До лікарів батьки звернулись лише тоді, коли хвора вже була у напівкоматозному стані. Дівчинка померла у реанімації за кілька днів. В неї діагностували важку форму туберкульозного менінгіту, йдеться в сюжеті ТСН.

Читайте такожУ Києві відбудеться форум міст-лідерів у боротьбі зі СНІДом і туберкульозом

Батькам інших школярів офіційну причину смерті не повідомили. Про сухоти ті дізнались з власних джерел. Після обстеження учні, туберкульоз діагностували ще й у шестикласника.

Дівчинка жила в неблагополучній родині, як виявилось згодом, вчителі неодноразово відправляли її додому лікуватися, бо почувалася недобре. Та вже за кілька днів батьки приводили дитину на заняття. Чому ніхто  у школі не забив на сполох, в обласному управлінні охорони здоров’я пояснювати відмовились.

"Її принесли непритомну на руках. Туберкульозний менінгіт і туберкульоз легені", - прокоментувала дитячий лікар-інфекціоніст Кам’янсько-Дніпровської лікарні Ірина Миронова.

Висновки обіцяють оприлюднити після завершення роботи спеціальної комісії. Батьки інших школярів вимагають роз’яснень та повної дезінфекції школи. Сусіди померлої дівчинки кажуть: вона почувалась зле щонайменше з вересня. 

Раніше вихователька Липчанського дитсадка на Закарпатті раптово дізналася, що у неї туберкульоз.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram